Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Po 28 letech si nechala ostříhat nehty: Lékaři na ně vzali cirkulárku

Po 28 letech si nechala ostříhat nehty: Lékaři na ně vzali cirkulárku
Zdroj: Profimedia
Drápy hrůzy
Žena s nejdelšími nehty na světě se rozhodla pro razantní krok. Svoje drápy se rozhodla ostříhat. A manikúry se musela zbavit opravdu stylově. Lékaři na nebohou Američanku vzali rovnou cirkulárku. Ta už nemohla vykonávat ani běžné úkony.

Po 30 letech svoboda

Žena s oficiálně nejdelšími nehty na světě si řekla dost a rozhodla se pro razantní změnu. Držitelka Guinnessova rekordu, Ayanna Williams (57), si nechala svoje dlouhatánské drápy hrůzy konečně ostříhat. Tuhle hrůzu si Američanka pěstovala skoro 30 let! Nebylo to ale vůbec lehké. Na její manikúru museli vzít lékaři cirkulárku. Drápky měřily dohromady asi 733,5 cm. Jeden nehet pak kolem 73 cm.

Nechat si je narůst až do rekordní délky se rozhodla už v devadesátých letech. Od té doby na tom Ayanna pečlivě pracovala 25 let. Nehtíky ale milovala už odmalička. Jedna z jejích nejranějších vzpomínek se týká právě manikúry. To, když se maminky ptala, jestli by jí nenamalovala nehty a zkontrolovala, jestli jsou všechny stejně dlouhé.

Natáhnout prostěradlo? Ani náhodou

"Pohybovat se musím velmi opatrně. Už v duchu si připravuju další krok, který udělám, abych se ujistila, že si nehty neublížím anebo že si je nezlomím," okomentovala v minulosti Ayanna způsob, jakým funguje. Přiznala, že napnout prostěradlo anebo umýt nádobí s takovými drápky ale prostě už nedokáže.

Pokud vám to dosud nedošlo, Ayanna má pro nehty zkrátka slabost, sama je dokonce majitelkou oblíbeného nehtového studia v Texasu. Na nehtíky v době jejich největší délky spotřebovala klidně i čtyři lahvičky laku a nazdobit je jí trvalo i několik dní intenzivní práce. A co se stane s jejími drápy teď? Ty prý poputují do muzea kuriozit.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy