Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Po 25 letech šňupání kokainu mu VYBUCHL NOS: FOTO UVNITŘ jen pro silné povahy!

+ Další 3 fotografie
A sakra!
Dlouhých 25 let šňupal kokain, nakonec měl nos odpornější než Michael Jackson (†50). Angličan Ian Higginson (44) musel pracovně létat do Karibiku a drogu mu tam servírovali jako u nás pivo. Pokud na to máte žaludek, podívejte se, v jakém stavu měl obličej!

Ian Higginson (44) z anglického města Wythenshawe totálně podlehl kokainu, když se stal leteckým průvodcem. Na droze podle serveru ladbible.com frčel dlouhých 25 let a tahle nebezpečná libůstka ho málem stála nos.

Ten mu totiž vlivem každodenního šňupání doslova vybuchl. „Stal jsem se průvodcem, létal jsem na dlouho do Karibiku. Na místech jako Jamajka je kokain všude a čím častěji jsem tam létal, tím víc jsem poznával místní obyvatele, kteří měli k drogám přístup,“ přiznal Higginson webu thesun.co.uk.

Že to s kokainem přehání, mu došlo až v okamžiku, kdy u něj propukly zdravotní potíže. „Šly my z něj ven kusy masa. Bylo to nechutné a bolest byla ještě horší,“ popsal Ian své útrapy.

Od lékařů se muž dozvěděl, že si na kokain vypěstoval alergii. Závislé tělo se tímto snažilo se drogy zbavit. Ian si uvědomil, že to takhle dál nejde, a svůj život od základů změnil. Kokain je pro něj tabu, místo fetování se teď věnuje rodině a sportu.

Mohlo by vás zajímat

Další články