Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Po 19 letech společně na pódiu: Norisová vzala na milost kdysi zamilovaného Krause

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
setkání
Pamatujete si na píseň Zuzana z roku 2002, kterou složil pro Zuzanu Norisovou (40) tehdy zamilovaný David Kraus (39)? Tu budou mít diváci možnost znovu uslyšet v rámci speciálního překvapení pro soutěžící Zuzku. Oba dva Davis Kraus a Zuzana Norisová, se po devatenácti letech znovu potkají na jednom pódiu v rámci hereččina vystoupení v show Tvoje tvář má známý hlas.

Před 17 lety, kdy Kraus vypustil zamilovanou píseň do světa, nebyla tehdy mladičká Zuzana příliš nadšená. Kraus se projevoval až jako její patologický obdivovatel. Syn Jana Krause byl do Zuzany natolik zamilovaný, že jí to musel dát najevo i takto veřejně skrze písničku, ve které se nezdráhal kritizovat jejího tehdejšího přítele.

Zuzana tehdy jeho city neopětovala a Krausova náklonnost ji spíše otravovala. Už mu ale za ta léta jeho bláznění odpustila a v sobotu se s ním dokonce po 19 letech uvidí na jednom pódiu. Zuzka má totiž ztvárňovat Kylie Minoque a do páru jí produkce dala právě Davida Krause, který bude dělat Nicka Cavea. Jak sám Kraus přiznal, z vystoupení má trému a nerad by ho Zuzaně pokazil.

I když už není do herečky bezhlavě zamilovaný, jistě mu záleží na tom, aby jí porota kvůli němu neudělila méně bodů. Muzikant tedy pilně piluje angličtinu i herecký projev, aby byl jako Nick Cave neodolatelný.

Show Tvoje tvář má známý hlas startuje v sobotu večer na TV Nova.

Související články

Další články