Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Po 14 letech Gábina z Ulice konečně ukázala svoji maminku: Krásná ženská s velkým tajemstvím

+ Dalších 23 fotografií
Roky o své mamince mluví, nikdy ji ale nikdo neviděl. Nyní Aneta Krejčíková alias Gábina Pumrová ukáže svoji maminku Milenu. Na první pohled nevýrazná žena už brzy hlasitě zasáhne do příběhu oblíbených seriálových postav. Co o své postavě říká její představitelka Alena Štréblová a co jí do začátků v Ulici poradil její bratr Jiří, který v Ulici strávil už šest sezón?

Milenu Pumrovou, ženu, o které se dosud jen mluvilo, uvidí diváci seriálu Ulice už dnes, co všechno v ní je, ale ukáže až časem. „Milena Pumrová je mnohovrstevnatá postava, která se projevuje různými emocemi od nuly do sta. Chvíli je vyděšená šedá myška, ale taky umí vzít situaci pevně do svých rukou.

Je to bývalá manželka starosty Radka Mastného a maminka Gábiny Pumrové, prodává v second handu a zpočátku může působit jako chudinka, ale věřte mi, že není a že se ještě velmi projeví. Obzvlášť Radek Mastný její přítomnost velmi pocítí.

A pochopitelně také dcera Gábina,“ prozrazuje o své postavě Alena Štréblová. Do příběhu Ulice ji dnes přivede Lumír Nykl, který Pumrovou vyhledal v naději, že mu pomůže v boji s jejím exmanželem a jeho nepřítelem Radkem Mastným.

Vstup do Ulice by pro herečku nemusel být krokem do neznáma. Nejdelší seriál Česka totiž už šestým rokem natáčí její bratr Jiří Štrébl, kterého diváci znají coby svérázného burana Miloše Knoblocha.

„Samozřejmě jsem u bratra zjišťovala, jak to tady chodí. Když člověk přichází do zajetého projektu, má zprvu ostych a obavy, aby nerušil a říká si, jak se k němu asi ostatní budou chovat. Ale musím říct, že jsem se v Ulici hned cítila jako doma,“ přiznává herečka. V Ulici rozhodně nepřestane být dusno.

Související články

Další články