Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Plynaři pomáhají s výměnou dosluhujících plynových kotlů

Výměna kotle
Pražská plynárenská přichází v rámci probíhající zimní sezony se zajímavou nabídkou pro ty odběratele plynu, jejichž plynový kotel pomalu dosluhuje a kteří jsou tak nuceni uvažovat o jeho výměně.

Aktuálně nabízí příspěvek až 10 tisíc korun na výměnu starého plynového kotle za nový a moderní, od renomované značky Viessmann nebo Buderus a dále slevu až cca 20 tisíc Kč při koupi kotle a jeho instalaci. Cenové zvýhodnění je k dispozici pro nové a stávající zákazníky, kteří se společností prodlouží smlouvu týkající se dodávky zemního plynu.

Nabídka je časově omezená, proto se neváhejte podívat na akce na kotle. Nedostatek finančních prostředků pak můžete vyřešit spolu s partnerem Pražské plynárenské, Modrou pyramidou.

Podobně je svým zákazníkům Pražská plynárenská nápomocna i při výměně dalších plynových spotřebičů. Řešení však společnost nabízí i pro ty, kterým jejich plynový spotřebič vypoví službu zcela náhle a nečekaně uprostřed zimy. Jako jeden z mála tuzemských dodavatelů plynu provozuje asistenční službu, která se o opravu porouchaného spotřebiče postará.

„Nechceme ve vztahu ke svým zákazníkům končit pouze tím, že jim spolehlivě dodáme energii. Jdeme dále a snažíme se jim navíc poskytovat i související u­žitečné služby, které mohou potřebovat“, uvedl v této souvislosti předseda představenstva společnosti Ing. Pavel Janeček.

Pražská plynárenská je druhým největším tuzemským dodavatelem zemního plynu a jedním z tzv.  tradičních hráčů na trhu, který dodává zemní plyn a elektřinu více než 400 tisícům zákazníků po celé republice. Jedná se o ryze českého dodavatele, jehož vlastníkem je hlavní město Praha.

Související články

Další články