„Ráda bych si jemně připomněla, že i jako máma si zasloužím cítit se sexy a chtěná. Tlusté ženy a mámy jsou okrádány o sexualitu, ale já jsem tu od toho, abych vám řekla, že tyhle sra*ky neplatí,“ uvedla u své fotky.

Tess se prezentuje nejen jako plus-size modelka, ale především jako feministka. V rámci boje za práva žen se snaží proměnit svou obezitu v přednost a inspirovat tím další ženy. A její mise se jí dost dobře daří. Téměř 1,5 milionu sledujících na Instagramu to celkem dokazuje. Budete se divit, ale i přesto, že by si někdo mohl myslet, že jí lidé budou spíše nadávat, opak je pravdou. Její profil zdobí komentáře spíše pozitivní, a to nejen od žen a maminek, ale i od mužů. Možná vás překvapí i to, kolik je na světě mužů, kterým se takhle kypré tvary líbí.

Tess se s ničím moc nemaže, má docela prořízlou pusu a nebere si žádné servítky. Svým postem chtěla podpořit novopečené maminky, které mají často depky ze své poporodní postavy. Jako by porod samotný nestačil, že. Podle Tess má každá máma právo cítit se sexy, i když má kila navíc a celulitidu. Reakce na její vyjádření byly dojemné a drtivá většina žen jí děkovala za podporu a za poselství, které se snaží ženám předat. Její práce jako feministky a inspirátorky tak opravdu funguje, co myslíte?