Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Plus size modelka Ashley Graham ukázala první fotky miminka a prozradila pohlaví

Zdroj: Instagram Ashley Graham
+ Dalších 13 fotografií
láska
Plus size modelka Ashley Graham (32) se v lednu stala maminkou. Na svět přivedla chlapečka, jehož jméno si zatím nechává pro sebe. Teď ale na sociální síti ukázala něco málo z jejich drobečka, kterého se s manželem Justinem Ervinem už nemohli dočkat. Ke snímku synovy ručičky napsala Ashley dojemný komentář.

XL modelka, která je známá svými kyprými tvary, porodila 18. ledna své první miminko. I když zpočátku nechtěla prozradit pohlaví, teď už je jasné, že porodila chlapce.

„18. ledna v 18 hodin jsme přivítali 3100 gramů lásky do našeho světa. Setkání s naším synem učinilo naše srdce neuvěřitelně plnými a nemůžeme se dočkat, až ho zítra představíme…,“ napsala Ashley k fotce miminka.

Dojemné snímky

Ashley teď sdílela dva dojemné snímky synových prstíků. Na jedné se dotýká ruky maminky a na druhé svírá miniaturní prstíčky tatínek Justin. Podle všeho se má chlapeček čile k světu, jelikož ho chce veřejnosti ukázat už ve středu ve své talk show Pretty Big Deal.

Hrdá těhulka

Ashley si celé těhotenství užívala a moc jí to slušelo. I když se její proporce zvětšily alespoň o dvě konfekční velikosti, hlavu si s tím příliš nelámala. Ba naopak, své křivky včetně obrovského bříška hrdě ukazovala v upnutých šatech. Jen pár týdnů před porodem byla Ashley větší než její manžel. Ten vedle statné ženy vypadal jako drobeček.

Novopečená maminka si dala načas, otěhotněla až devět let po svatbě a své těhotenství oznámila prostřednictvím videa v polovině srpna.

Na dojemné rodinné snímky se podívejte v galerii.

Související články

Další články