Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Plus size modelka Ashley Graham je podruhé těhotná! Nafotila nádherný nahý portrét

Plus size modelka Ashley Graham je podruhé těhotná! Nafotila nádherný nahý portrét
Zdroj: profimedia.cz, foto Ashley Graham, koláž eXtra.cz
Pozitivní zpráva

XL modelka  Ashley Graham (33) je podruhé těhotná. S manželem Justinem Ervinem již kráska plných tvarů vychovává ročního syna Isaaca. Radostnou novinku oznámila Ashley na svém Instagramu. 

Začátkem letošního roku řekla Ashley Graham pro časopis Wall Street Journal, že jsou s manželem připraveni dát Issacovi sourozence. Netrvalo dlouho a modelka je opět v tom.

"Minulý rok byl plný drobných překvapení, velkých zármutků a nových příběhů. Teprve si začínám uvědomovat a oslavovat, co pro nás tato další kapitola znamená," napsala pod snímek s bříškem rodačka z Nebrasky.

První miminko porodila doma

Plus size modelka porodila loni v lednu své první miminko. "18. ledna v 18 hodin jsme přivítali 3100 gramů lásky do našeho světa. Setkání s naším synem učinilo naše srdce neuvěřitelně plnými a nemůžeme se dočkat, až ho zítra představíme...," napsala tehdy Ashley k fotce miminka. Graham porodila Isaaca ve svém brooklynském domě v takzvaném porodním bazénu. Byl to zážitek, který v ní zanechal pocit „neporazitelnosti“.

Issac se narodil krátce před vypuknutím pandemie koronaviru. Ač byla situace těžká, Ashley si pochvalovala, že tak měla více času na rodinu a na zregenerování těla.

Kariéra

Modelka se objevila za svoji kariéru mimo jiné na titulní straně časopisu Elle Quebec a v módních magazínech Vogue, Harper's Bazaar, Glamour či Elle UK. V letech 2016 – 2018 působila jako moderátorka ze zákulisí v soutěžích krásy Miss USA a Miss Universe.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy