Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Plus size kráska: Iskra Lawrence láká muže na plné tvary

Plus size kráska: Iskra Lawrence láká muže na plné tvary
Zdroj: foto Iskra Lawrence
+ Dalších 8 fotografií
Erotické okénko

Čím dál tím víc se na Instagramu, v reklamách a časopisech objevují plus size modelky. Jednou z nich je i blondýnka Iskra Lawrence (30), která je považována za jednu z nejkrásnějších dívek plných tvarů. Ačkoliv to nevypadá, i o postavičku krev a mlíko je potřeba se dobře starat. 

Americká plus size modelka Iskra Lawrence je bojovnicí za body positive. Pomáhá ženám s poruchami příjmu potravy a v dalších dobrovolnických organizacích.

Nic se nemá přehánět

Mnoha mužům se její postava líbí, netrčí z ní kosti a je za co chytit. Ale i modelka kyprých tvarů musí dbát o svůj jídelníček. U ní doma vždy najdete avokádo, vajíčka a čokoládu. To není zas tak drastická dieta. Ale i ona si rádá dopřává.

Mezi její oblíbená jídla patří například pizza a hamburgery. U hřešících potravin platí podle ní jediné pravidlo: "Nic se nemá přehánět."

Ukazuje křivky bez retuše

Plnoštíhlá modelka nemá o pracovní nabídky nouzi. Miluje své tělo a nebojí se ukázat kůži v plavkách, spodním prádle či v rouše Evině. Dost často ukazuje na Instagramu i snímky bez retuše, které sklízejí pozitivní ohlasy. Její profil sleduje 4,6 milionu lidí.

Bohužel pro vás, pánové, je tato kráska zadaná. Společně s partnerem Philipem Paynem vychovává syna, kterého porodila na jaře loňského roku.


Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy