Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Plus size kráska: Iskra Lawrence láká muže na plné tvary

Plus size kráska: Iskra Lawrence láká muže na plné tvary
Zdroj: foto Iskra Lawrence
+ Dalších 8 fotografií
Erotické okénko

Čím dál tím víc se na Instagramu, v reklamách a časopisech objevují plus size modelky. Jednou z nich je i blondýnka Iskra Lawrence (30), která je považována za jednu z nejkrásnějších dívek plných tvarů. Ačkoliv to nevypadá, i o postavičku krev a mlíko je potřeba se dobře starat. 

Americká plus size modelka Iskra Lawrence je bojovnicí za body positive. Pomáhá ženám s poruchami příjmu potravy a v dalších dobrovolnických organizacích.

Nic se nemá přehánět

Mnoha mužům se její postava líbí, netrčí z ní kosti a je za co chytit. Ale i modelka kyprých tvarů musí dbát o svůj jídelníček. U ní doma vždy najdete avokádo, vajíčka a čokoládu. To není zas tak drastická dieta. Ale i ona si rádá dopřává.

Mezi její oblíbená jídla patří například pizza a hamburgery. U hřešících potravin platí podle ní jediné pravidlo: "Nic se nemá přehánět."

Ukazuje křivky bez retuše

Plnoštíhlá modelka nemá o pracovní nabídky nouzi. Miluje své tělo a nebojí se ukázat kůži v plavkách, spodním prádle či v rouše Evině. Dost často ukazuje na Instagramu i snímky bez retuše, které sklízejí pozitivní ohlasy. Její profil sleduje 4,6 milionu lidí.

Bohužel pro vás, pánové, je tato kráska zadaná. Společně s partnerem Philipem Paynem vychovává syna, kterého porodila na jaře loňského roku.


Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy