Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Agáta je těhotná, má rozhlašovat Jaromír Soukup. S Hanychovou přitom randí teprve tři měsíce

Agáta Hanychová čeká dítě: Jaromír Soukup bude otcem
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
miminko

Nejbizarnější pár českého showbyznysu, Agáta Hanychová (37) a Jaromír Soukup (53), pomalu může začít připravovat reality show Těhotenství pro Jaromíra Soukupa. Redakci dva na sobě nezávislé zdroje potvrdily, že se zamilovaný Jaromír šťastnou zprávou už chlubí i mezi přáteli.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup: Čekají rodinu?

Influencerka Agáta Hanychová a mediální magnát Jaromír Soukup tvoří pár jen několik měsíců, jenže po všech těch desítkách vztahových karambolů Agáty to vypadá, že zkušenější Soukup může být kupodivu trefa do černého. Dokonce si ho podle Blesku nastěhovala do domu.

Dvojice spolu intenzivně žije i podniká, k tomu všemu měli podle našich informací posunout vztah i mnohem zajímavějším směrem.

„Jarda se už chlubí kamarádům, že jeho Agáta je těhotná. Je to ale teprve hrozně čerstvá zpráva, nicméně jsou z toho oba šťastní,“ potvrdily redakci eXtra.cz dva na sobě nezávislé zdroje z blízkosti páru.

Reakce

Redakce se pokoušela získat reakci dvojice, na zprávu odpověděl Jaromír Soukup. „No, to máte lepší informace než já,“ reagoval. Místo aby zvěsti potvrdil nebo přímo vyvrátil, zahrál je spíš do autu.

To může souviset právě s tím, že požehnaný stav Hanychové je ještě úplná novinka a že dvojice čeká ještě například na výsledky některých testů.

Umí krásné děti

Influencerku ale může těšít, že Jaromír už v minulosti dokázal, že umí přispět k narození krásných dětí: syn a dcera se mu opravdu povedly.

Pokud se nakonec těhotenství Agáty potvrdí, bude to stejně posun neuvěřitelnou rychlostí. Ještě začátkem června Agáta teprve oznamovala rozchod s chirurgem Andrejem Nikovem.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy