Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Plodná První večeře: Po rozchodu se sestrou hvězdy Ulice se dočká mimi od nové lásky

Patrik Veselý a Simone Hrašková
Zdroj: Se souhlasem FTV Prima
+ Další fotografie
reality show

Patrik Veselý a Simone Hrašková se poprvé seznámili před kamerami seznamovací show televize Prima První večeře. Jejich první rande hostil Zdeněk Pohlreich ve své restauraci Divinis. A o tom, že se první setkání vydařilo a jiskra přeskočila, svědčí Simonino těhotenství a plánovaná svatba.

Devětadvacetiletý Patrik Veselý se do První večeře přihlásil, aby našel novou lásku. Před časem se s ním totiž rozešla herečka Kateřina Krejčíková, sestra Anety Krejčíkové. S Kateřinou má Patrik čtyřletou holčičku.

„Rozchod jsem nesl blbě. Když mi byly tři roky, můj táta od nás odešel. Celej život jsem si proto říkal, že když budu mít dítě, tak i úplnou rodinu. A bývalá partnerka mi to vzala… Od té doby jsem opatrnější,“ přiznal Patrik. V randícím pořadu televize Prima První večeře se na něj usmálo štěstí – potkal třiatřicetiletou Simone Hráškovou.

Po natáčení to nabralo rychlý spád

„Moc jsem tomu nejdřív nevěřila. Říkala jsem si, že televize mi přece nemůže najít někoho, s kým to hned klapne,“ vzpomíná Simone na natáčení, které se uskutečnilo před třemi měsíci, a přiznává, že vše nabralo rychlý spád. „Hned druhý den po natáčení První večeře jsme šli na další rande. A pak jsme spolu byli každý den. První pusa proběhla jen pár hodin po tom, co jsme se seznámili před kamerou.“

Patrik svou partnerku doplňuje: „Oba jsme byli zakoukaní, byla to taková ta prvotní láska. Po pěti dnech jsme si řekli, že nám je fajn a že bychom to mohli zkusit.“ A tak to spolu zkusili… V minulých dnech je zaskočila radostná novinka – Simone je v sedmém týdnu těhotenství.

„Bylo to pro nás překvapení. Test jsem si udělala ze srandy, nečekala jsem to. Je to hodně rychlé, ale jsem šťastná. Asi to tak mělo být,“ říká Simone. „Nereagoval jsem jako ti tatínci, kteří skáčou metr vysoko. Říkali jsme si, že se poznáme, že to musí mít nějaký čas. Simča je skvělá a šel bych do toho… Ale samozřejmě jsem rád, těším se na to. Miluju ji a budu milovat i to dítě,“ říká Patrik a dodává: „Bude i svatba. Chci manželku, chci úplnou rodinu. Simču si určitě v blízké době vezmu,“ dodal zamilovaný otec.

Související články

Další články