Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

PLOD ZAKÁZANÉ LÁSKY bývalého manžela: Tohle se Gábině Partyšové líbit nebude

Lucie Farnbauerová se synem
Zdroj: Facebook L. Farnbauerové
+ Dalších 16 fotografií
syn
Není nádherný? Následek vztahových peripetií mezi Gabrielou Partyšovou (40), kvůli níž milionář Daniel Farnbauer utekl od krásné manželky Lucie, aby nakonec moderátorku pustil k vodě a s bývalkou si pořídil třetí dítě, se ukázal veřejnosti. Hrdá maminka se pochlubila jeho fotkou na Facebooku.

O tom, že Lucie Farnbauerová porodila syna, informovala před časem redakce webu eXtra.cz jako první. Matka Lucase, která s médii zásadně nekomunikuje, asi pochopila, že nemá cenu se dál s plodem lásky tajit, a sdílela jeho fotku s veřejností.

Třetí potomek Farnbaeurových je opravdu rozkošný!

Těžko říci, jestli jeho existence dělá Gabriele Partyšové (40) stejnou radost jako jeho rodičům. Nevíme ze žádných relevantních zdrojů o tom, že by za přeběhlíka Daniela už našla náhradu.

Kšeft

Podle našich informací se Lucie a Daniel stýkali i přesto, že už byli rozvedeni a Farnbauer tkvěl v dalším svazku.

„Nevím, nakolik byl spokojený v manželství s televizní hvězdou, každopádně o něčem by mohlo svědčit to, že se klidně sebral a na měsíc jí zmizel. Sháněla ho po všech možných lidech, ale marně. A on v té době býval s Lucií,“ tvrdí náš zdroj.

Farnbauerovi si nejenže vše odpustili, vrátili se k sobě a pořídili si další dítě, navíc si také nedávno otevřeli luxusní klub v centru Prahy. Jsou spolu zvyklí podnikat a dosud se jim docela slušně dařilo.

Související články

Další články