Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Plod zakázané lásky: Bohuš Matuš (45) a jeho Lucinka (15) už se CHYSTAJÍ NA MIMINKO?!

Zdroj: Facebook
Velká láska
Potká Lucinku (15) stejný osud jako Ivu (18) z Výměny manželek? Ta porodila svého prvního potomka už v 16 letech. Bohuš Matuš (45) zatím žádné děti nemá. O tom, zda po miminku zatoužil, jeho mladičká přítelkyně promluvila pro eXtra.cz!

Pomazlil jsem se s ní, pohladil po hlavičce, ale nespím s ní. Tak vypadaly loni v létě manévry Bohuše Matuše (45), když se na něj snesla vlna veřejného pohoršení, že randí s teprve patnáctiletou Lucinkou.

Té přitom vztah s o 30 let starším muzikálovým hercem rodiče zatrhli. Mladičká studentka se ale rozhodla dát průchod své lásce k Bohušovi mámě a tátovi navzdory.

Pětačtyřicetiletý Matuš zatím nezplodil jediného potomka. Má tedy nejvyšší čas pokračovatele rodu vyrobit. Jenže se mu zatím nechce a Lucinka to vidí stejně. "Ne, o dětech jsme spolu zatím nemluvili," svěřila eXtra.cz dívka, která se ve svých patnácti na miminko pochopitelně ještě necítí.

Opačnou cestou na to šli Iva a Marian z Výměny manželek, k nimž se řada lidí nezdráhá Bohuše s Lucinkou přirovnávat. Iva poprvé rodila už jako šestnáctiletá a druhá dcera se jí narodila loni v létě.

Související články

Další články