Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

PLOD JE V OHROŽENÍ! Agáta Prachařová (31) je na tom podle lékařů děsivě! Infuze, hospitalizace a strach!

+ Dalších 35 fotografií
Těhotná modelka a moderátorka Agáta Prachařová (31) na tom po rozchodu s Jakubem Prachařem (33) není vůbec dobře. Lékaři jsou zděšeni jejím současným stavem. Aguš dokonce musela vyhledat pomoc psychologa! Je zralá na infuze a hospitalizaci.

Je toho na ni hrozně moc a stres přestává zvládat. Po rozchodu s Jakubem Prachařem připomíná uzlíček nervů. Navíc je ve 3. měsíci těhotenství a měla by se hlídat. V úterý pro eXtra.cz uvedla, že Jakub je doma a že to bude dobré – psali jsme ZDE. Nebylo to ale spíše přání? Ještě v úterý odpoledne musela podle Blesku vyhledat psychologa!

Je dobře, že o Aguš se nyní stará její maminka. U Veroniky Žilkové její zlobivá dcera vždy najde zastání. Agáta tvrdí, že pod srdíčkem nosí Jakubovo dítě. Prachař by ale rád měl v ruce výsledky DNA testů. Jenže podle Agáty by mohly být testy nebezpečné pro vývoj plodu.

Prostě všechno hraje proti Agátě. „Když pan doktor paní Prachařovou viděl, zhrozil se. Řekl, že je zralá na infuze, a doporučil jí hospitalizaci,“ řekl Blesku zdroj, který je se zdravotním stavem věčné rebelky dobře seznámen.

Jakub (33) momentálně není Agátce žádnou oporou. Na jednu stranu ví, že opustit těhotnou manželku není správné. Co když ale dítě není jeho? To jsou sžíravé pocity.

Jakub proto paří s různými herečkami – psali jsme ZDE. Dokáže na ženu svého života opravdu zapomenout? Nebo Agátce uvěří a bude vše zase tak, jak má být?

Související články

Další články