Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

„Plochodrážnice“ Keira Knightley slaví narozeniny: Znáte její nejslavnější svlečenou fotku?

Keira s nahotou problém nemá, ale šetří s ní.
Zdroj: Profimedia, nudegraphy

Herečka Keira Knightley se narodila 26. března 1985, takže dnes slaví své 28. narozeniny. Britská kráska se proslavila hlavně v oblíbené romantické komedii Láska nebeská. Scénku, kdy jí nejlepší kamarád jejího manžela vyznává mezi dveřmi lásku, musí povinně znát každá dívka, i když jí její partner tento film povoluje pouze jednou za rok, a to na Vánoce.

Její obdivovatelé si určitě všimli, že Keira nemá problémy s odhalováním se ve filmech. "Jsem docela přísná v tom, co ukážu. Spodní část těla ne. Nevadí mi ukazovat má prsa, protože jsou velmi malá a lidi tak nezajímají,“ uvedla herečka v rozhovoru pro jeden časopis.

Horší už je to s odpověďmi na téma anorexie, které už je roky v souvislosti s Keirou omílané. „Moje tělo je tak prostě stavěné, jsem štíhlá, ať dělám, co dělám,“ uvádí herečka, která si dokonce údajně nechala připravit speciální jídelníček, aby nějaká ta kila nabrala.

Pro ty, kterým nestačí naše snímky, doporučujeme film Nebezpečná metoda, kde Keira hraje roli dívky ponižované a znásilňované v dětství, která naváže během léčby s psychiatrem Carlem Jungem milostný poměr plný sadomasochistic­kých scén.

Její top scéna je ale ze seriálu The Duchess, kde se toho opravdu nebála, viz fotografie.

Související články

Další články