Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Plné kolečko lásky: Aneta s Petrem cukrovali jak o život, úlet s Nesvačilovou je zapomenut

Petr Kolečko a Aneta Vignerová: Manželé cukrovali jak o život, nevěra zapomenuta
Zdroj: Herminapress/koláž eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
vztahy

Scenárista Petr Kolečko (39) a jeho zákonitá manželka Aneta Kolečko Vignerová (35) vyrazili s tříletým synem Jiříkem do společnosti a dávali okázale najevo, že po turbulentním Petrově kolečku mezi matkou jeho dítěte a herečkou Denisou Nesvačilovou (31) je dnes již vše zalito sluncem. Fotky ze psí akce pořídila agentura Herminapress.

Milostný trojúhelník Vignerová - Kolečko - Nesvačilová hýbal ještě v březnu celým Českem. Záletný scenárista trávil čas střídavě s modelkou a matkou svého syna a rusovlasou herečkou. Na České lvy se vypravil s Denisou, deset dní nato pojal Anetu za manželku.

Svatba to byla tajná a dvojice jen velmi střípkovitě odhalovala svoje soukromí. Aneta na svém Instagramu sice sdílela momenty z jejich svatební cesty do Belgie, jinak bylo víceméně ticho po pěšině. Teď už ale šli s kůží na trh. Aneta zveřejnila fotky ze svatby a s Petrem obrážejí veřejné akce, kde svou lásku dávají všem na odiv. Mohli by dělat reklamu na šťastnou rodinu.

Rozhovor s Anetou a Petrem

Kolečkovi září štěstím

Pár se i se synkem Jiříkem objevil i na psí akci Blesku a působili jako zamilovaní puberťáci. Neustále se pusinkovali, modelka se vítězoslavně usmívala a Kolečko vypadal jako vzor otce. Zdá se tedy, že celý trojúhelník je definitivně rozseknut. Vignerová dosáhla svého a Nesvačilová už podle všeho Kolečka hodila za hlavu, momentálně si užívá úspěchu, který slaví po focení pro Playboy.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy