Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Plná hala a slzy v očích: Na rozloučení Štěpánka s kariérou nechyběl ani Karel Gott

+ Dalších 13 fotografií
Tenisová legenda
Zaplnit pražskou O2 arenu, aniž by v ní vystupoval Justin Bieber. To se ve čtvrtek podařilo Radku Štěpánkovi. Slavný tenista se tam velkolepě loučil se sportovní kariérou. Nechyběl tam Tomáš Berdych, Andre Agassi, Jaromír Jágr, Pavel Nedvěd nebo Petr Čech.

„Těžko se mi hledají slova. Ani nevím, jak bych vám dostatečně vyjádřil poděkování,“ promlouval Radek Štěpánek k plné O2 areně. „Je tady můj táta, moje máma i brácha. Mnohokrát se kvůli mému tenisu stěhovali. Udělali pro mě strašně moc. Nadevše vás miluji,“ pokračoval a vytryskly mu slzy.

V tu chvíli je neudržela ani většina hostů a dá se říct, že celá hala tak na několik minut plakala. Jinak se ale rozloučení neslo ve veselé atmosféře, řada lidí především ocenila Štěpánkovy úspěchy a to, jak ve světě reprezentoval Čes­ko.

Stejný názor mají tenistovi fanoušci, kteří neměli možnost se včerejšího rozloučení zúčastnit. „Radku, díky za všechno, co jsi pro vlast a hlavně tenis udělal. Jsi vzorem pro mladé,“ napsal Jiří na Facebook.

Mezi hosty nechyběli Tomáš Berdych, Andre Agassi, Jaromír Jágr, Pavel Nedvěd nebo Petr Čech. Dorazil ale i Karel Gott s manželkou Ivanou nebo seriálový herec Petr Rychlý.

Štěpánka teď čeká „důchod“, bude se věnovat hlavně rodině. V květnu si znovu vzal Nicole Vaidišovou a o dva měsíce později se jim narodila dcerka Stella.

Mohlo by vás zajímat

Další články