Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Plivete a nevíte: Lucie Křížková promluvila o novém domě a apartmánech na Lipně

Lucie Křížková promluvila o majetku.
Zdroj: Se souhlasem L. Křížkové / koláž eXtra
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
vyjádření

Bývalá Miss Lucie Křížková (36) neprožívá snadné období. Její manžel, jachtař David Křížek (48), se kterým má dvě děti, si půjde odsedět tři a půl roku do vězení za tunelování Metropolitního spořitelního družstva, což oznámila sama Lucie na svých sociálních sítích. Po enormní vlně reakcí, zejména těch negativních, které obviňují Lucii s Davidem ze lži, se rozhodla přiblížit, jak je to vlastně s jejich majetkem.

"Je to devět let, co se můj muž David stal nástrojem trestného činu. Z naivity a důvěřivosti byl loutkou ve dvou společnostech, které způsobily milionové škody," oznámila překvapivě Lucie Křížková na svých sociálních sítích zdrcující novinku, že její manžel, jachtař David Křížek, půjde do vězení za tunelování Metropolitního spořitelního družstva

"Celý život se pohybuje jen ve světě sportu, kde je na lidi spolehnutí a kde hrají fair play. Do světa byznysu se dostal nakrátko v době finanční nejistoty. Pomocnou ruku mu nabídl jeho tehdejší "kamarád", pokračuje Lucie v obsáhlém postu, kde také zmínila, že se muž k činu přiznal sám. Původně dostal na podzim pouze podmínku, ale soud se nakonec přiklonil k tvrdému trestu tři a půl roku odnětí svobody.

Nový dům i apartmány na Lipně

Po oznámení na jejím instagramovém profilu se směrem k Lucii strhla vlna reakcí, pozitivních, ale i negativních. To bylo důvodem, proč se Lucie také rozhodla zveřejnit informaci, jak to bylo s jejich majetkem, jako je dům či apartmány.

"Nemusela bych tu nic vysvětlovat, ale buranství některých z vás mě neskutečně uráží. Prý lžu a manžel si rozhodně nenahrabal, když jsme si koupili nový dům a apartmány na Lipně."

Lucie nejprve vysvětlila, jak se to má s jejich domem. "Tak k domu - nebydlíme ve svém. Rodinná příbuzná byla tak laskavá, že nám poskytla přízemí svého domu. Bydlíme na 60, půlka bytu je bývalý sklep. Ale máme k dispozici velkou zahradu a bydlí se nám tu moc hezky," informovala své sledující. Potom se rozhodla vyjádřit i k apartmánům na Lipně. "Apartmán je jen jeden. Byl pořízený z mých našetřených peněz a na vysokou hypotéku, která se splácí pronájmem," napsala s dodatkem: "Nemáte informace a plivete. Ta zapšklost se vám vrátí. Na to věřím," dodává Lucie.
Související články

Další články

Nejnovější kauzy