Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Plíšková s Hrdličkou prozradili, jak stráví svátky. Vánoce pojali netradičně

Plíšková s Hrdličkou prozradili, jak stráví svátky. Vánoce pojali netradičně
Zdroj: Instagram
+ Dalších 22 fotografií
Tenistka Karolína Plíšková (25) a bývalý novácký komentátor Michal Hrdlička (29) budou svátky trávit odděleně. Zamilovaný pár se spolu snaží strávit před Štědrým dnem co nejvíce času. Plíšková bude totiž sváteční den trávit v Thajsku na exhibici. Kapra a bramborový salát si tedy nejspíše nedá.

Plíšková s Hrdličkou prozradili portálu idnes.cz, že spolu Vánoce trávit nebudou. Kája, jak ji Hrdlička oslovuje, má totiž pracovní povinnosti a Štědrý den tak musí strávit na exhibici v Thajsku.

Zamilovaný Hrdlička tak na svátky osiří. Oba se shodují na tom, že kupovat dárky sobě navzájem je poměrně složité.

"Se mnou je to s dárky těžké, protože když po něčem toužím, tak si to koupím v průběhu roku. Je tedy asi těžké pro mě vymyslet nějaké překvapení nebo zajímavý dárek. Ale doufám, že něco dostanu," prozrazuje na idnes.cz Plíšková. Její snoubenec Michal přitakává. I on si dárky kupuje sám během roku, když něco potřebuje.

A jak bude vypadat oslava Silvestra? "Silvestr nemůžu slavit ani jeden rok, protože jsem v Austrálii a další den mě vždycky čeká zápas nebo minimálně trénink. Ani to pro mě není takový mega svátek. Takže je to spíš o tom, že se prospím a odpočinu si, připravím se na tenis," přiznává Plíšková, za kterou Hrdlička do Melbourne dorazí.

Spokojený pár si předsevzetí raději nedává. Cíle se přece mají plnit okamžitě.

Související články

Další články