Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Plíšková podvedla celou zemi: Odřekla účast v Riu na poslední chvíli. Dává raději přednost tokání s Hrdličkou?

Karolína má jiné priority, než je Rio.
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Tohle se nedělá! Tenisté Karolína Plíšková a Tomáš Berdych na poslední chvíli odřekli účast na olympijských hrách v Riu. Takhle krátce před začátkem her navíc nemůže Česká republika dodatečně nominovat nikoho jiného!

Tenisté v posledních dnech hromadně bojkotují blížící se olympijské hry v jihoamerickém Riu. Odhlásila se kanadská hvězda Milos Raonic nebo Rumunka Simona Halep. Omluvenky navíc přišly i z českého tábora. Na poslední chvíli se totiž odhlásili Tomáš Berdych a Karolína Plíšková.

Kolem letošního wimbledonského semifinalisty se už o neúčasti spekulovalo asi před měsícem. Tenkrát ale Berdych vše utnul a přislíbil účast. Nyní ale pár týdnů před oficiálním startem účast odřekl, a to z důvodu strachu z viru zika.

Podobnou „výmluvu“ použila i Karolína Plíšková. Ta v poslední době zažila perné chvilky ve svém osobním životě a dost možná potřebuje více času na svého milého. Michal Hrdlička totiž vzhledem ke své minulosti potřebuje neustálý dohled. Jak je totiž bez něj, tak tropí nepřístojnosti a dělá své daleko slavnější přítelkyni jednu ostudu za druhou…

Související články

Další články