Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy The Voice Ewa Farna Agáta Prachařová porod Meghan Markle

Nejnovější kauzy

Plíšková po prohře se Serenou Williams ronila slzy. Plakala kvůli úmrtí tchána a opustila tiskovku

+ Dalších 5 fotografií
Pouhé dva dny po smrti tchána Václava Hrdličky (56) musela Karolína Plíšková (26) nastoupit ke čtvrtfinále US Open proti Sereně Williamsové. Hrála sice nejlépe, jak mohla, ale stejně byla myšlenkami jinde. Jako správný profík na sobě do konce utkání nenechala nic zdát a před zraky třiadvaceti tisíců amerických fanoušků odehrála skvělé utkání.

Posledních pár dnů to vůbec nemá snadné tenistka Karolína Plíšková a její manžel Michal Hrdlička. Smutná zpráva o smrti otce Václava Hrdličky zasáhla celou rodinu, ale i přesto Karolína nastoupila v utkání proti Sereně Williams.

Po prohře se Karolína dostavila na tiskovou konferenci, kde se sice ze začátku rozmluvila, ale poté to nezvládla. Na otázku ohledně těžkých dnů, které s manželem Michalem prožívají, nejprve odpověděla:

„Těžké to samozřejmě je, nejvíc pro Michala. Jsem ráda, že tady se mnou zůstal. Bylo ve vzduchu, co vůbec dál udělat, ale bojovali jsme prostě pro…,“ poté Karolínu přemohl žal a její hlas se roztřásl. Dále už nebyla schopná mluvit.

„Nezlobte se,“ omluvila se při odchodu s Catherine Sneddon. Jak to přesně probíhalo a čím vším si Karolína s Michalem prošli, popsala detailněji jedna z jejích trenérek Rennae Stubbs.

„Michalův táta byl vážně nemocný. Tu smutnou událost očekávali. Otázka zněla jen kdy. Ta zpráva bohužel přišla v neděli. Kája byla ráda, že nad Barty vyhrála a Michalovi aspoň maličko vylepšila hrozný den. Každý, kdo ztratil rodiče, ví, jak bolestná je to věc,“ řekla australská trenérka.

„Michal strávil s tátou v minulých týdnech hodně času, proto nedoprovázel Karolínu v Cincinnati a New Havenu. Jsem si jistá, že pro něj bylo svým způsobem těžké být tady a ne doma s rodinou. Podporoval tu Karolínu, i když se musel cítit strašně.“

Mohlo by vás zajímat

Další články