Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Plíšková oznámila radostnou zprávu: Poslední Vánoce ve dvou, napsala

Kristýna Plíšková a  Dávid Hancko čekají rodinu
Zdroj: Se svolením Kristýny Plíškové
+ Další 4 fotografie
těhotenství

Tenistka Kristýna Plíšková (29) a fotbalista Sparty Dávid Hancko (23) čekají své první dítě. Radostnou novinku sdílel pár na svých sociálních sítích, kam připojili i krásný černobílý snímek se vzkazem od srdce.

"Poslední Vánoce ve dvou. Miluji tě," uvedla na svých sociálních sítích tenistka Kristýna Plíšková ke snímku, na kterém má již viditělně zaoblené bříško. Děťátko přivítá na svět se svým snoubencem fotbalistou Dávidem Hanckem v příštím roce.

"Milujem vás," vzkázal pod fotografií budoucí tatínek Dávid Hancko. Mezi prvními gratulanty byla také slavnější dvojče tenistky Karolína Plíšková, která v komentářích zanechala milý symbol srce.

Vztah Dávida a Kristýny vyšel najevo ke konci února 2021. 2. července se pár zasnoubil. "Navždy. ANO," uvedla tehdy Kristýna k fotografii, na které má již nasazený briliantový prsten.

Předčasný konec sezóny

Kristýna Plíšková před devíti týdny oznámila, že se rozhodla přečasně ukončit sezónu. "Po přetrvávajících problémech s mým ramenem, jsem se rozhodla, že ukončím sezónu, abych měla čas na uzdravení. Těším se, až strávím čas s rodinou," uvedla půvabná blondýnka v době, kdy už nosila svůj poklad pod srdcem.

Související články

Další články