Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Plíšková a Hrdlička oznámili svatbu: Na jedné věci se ale neshodnou!

Jsou zamilovaní až po uši!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 35 fotografií
Karolína Plíšková (25) a Michal Hrdlička (29) se chystají posunout svůj vztah na nejvyšší možnou úroveň! Pohledný páreček poprvé promluvil o svatbě, se kterou zřejmě nehodlá otálet. Oba už mají jasno, kdy by měla proběhnout. Na jedné věci se přesto stále nedokázali shodnout.

Ještě v říjnu tenistka Karolína Plíšková tvrdila, že o svatbě s Michalem Hrdličkou zatím nemá jasno.

Zdálo se, že dá raději přednost kariéře. Po dvou měsících ale obrátila o sto osmdesát stupňů. Svatba bude, a to už během příštího roku!

„Hodně o svatbě mluvíme a chceme se vzít v příštím roce. Je pravda, že od té doby, co jsem s Michalem, se mi hodně daří. Je to asi tím, že jsem spokojená v soukromí, a to se projevuje i na kurtech,“ prozradila Plíšková pro isport.cz.

Plíšková také řekla, že půjde o svatbu z lásky, nikoliv kvůli miminku. S Hrdličkou se shodují, že na potomka přijde čas nejdřív za čtyři roky.

Zatímco na termínu se páreček shodne, s rozhodnutím o místě konání veselky budou ještě trable. Karolína by se chtěla vdávat v zahraničí bez hostů, jenže Michal touží po velké svatbě s přáteli. „Tak uvidíme, jak to celé dopadne,“ uzavřela okouzlující tenistka.

Související články

Další články