Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Ples v Opeře: Krainová ztratila náušnici za 100 tisíc korun a Borhyová vypadala jako cibulák!

Ples v Opeře: Krainová ztratila náušnici za 100 tisíc korun a Borhyová vypadala jako cibulák!
Zdroj: profimedia.com
+ Dalších 5 fotografií
Největší plesová událost v Česku, Ples v Opeře, je úspěšně za námi. A na pár let to byl ples poslední. Budova Státní opery se totiž bude rekonstruovat, takže se budeme muset na dva roky s Plesem v Opeře rozloučit. Na plese nechyběly noblesní róby, luxusní menu a také charita. Tentokrát byl ples inspirován Velkou Británií - od výzdoby přes jídlo až po program. Komu to slušelo a kdo má za sebou největší faux pas?

Moderátorka Gabriela Partyšová (37) na ples přišla v doprovodu svého novopečeného manžela, multimilionáře Daniela Farnbauera, za kterého se minulý víkend provdala. A zářila štěstím. Se svou róbou si ale hlavu nelámala. Na ples přišla totiž ve svatebních šatech! Je to módní trapas, nebo se jednalo od moderátorky o promyšlený tah? Gábina tedy rozhodně vyčnívala

O velký rozruch se na začátku plesu postarala i modelka Simona Krainová (42). Ta si totiž na ples vypůjčila náušnice za dvě stě tisíc korun. Za ty se dokonce zaručila i podpisem na smlouvě o výpůjčce za půl milionu korun. Jenže co se nestalo, hned po příchodu do Státní opery Simona jednu z náušnic ztratila! Naštěstí vše dobře dopadlo a náušnici po pár minutách našla návštěvnice plesu.

Upozornila na sebe i moderátorka Televizních novin na Nově Lucie Borhyová (37). Tu do Státní opery doprovázel tatínek. Jako vždy jí to slušelo a rozdávala úsměvy na všechny strany. Zvolila ale poněkud zvláštní róbu a všechny přítomné jí šokovala. Oblékla se do šatů, které připomínaly starý dobrý cibulák, tedy cibulový porcelán. Ihned se na ni snesla vlna kritika. Hodí se tato róba do prostor Státní opery?

Celým večerem prováděl moderátor Marek Eben, který si i zavtipkoval na téma rekonstrukce Státní opery. Pokud prý rekonstrukce půjde tak rychle jako tunel Blanka, bude mít Leoš Mareš už vnoučata a jen Jaromír Jágr (43) bude stále v NHL. Hlavními hvězdami večera měli být britský herec Tom Riley a architekt sir Terry Farrel. Nakonec ale dorazil pouze Riley se svou přítelkyní.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy