Moderátorka Gabriela Partyšová (37) na ples přišla v doprovodu svého novopečeného manžela, multimilionáře Daniela Farnbauera, za kterého se minulý víkend provdala. A zářila štěstím. Se svou róbou si ale hlavu nelámala. Na ples přišla totiž ve svatebních šatech! Je to módní trapas, nebo se jednalo od moderátorky o promyšlený tah? Gábina tedy rozhodně vyčnívala.

O velký rozruch se na začátku plesu postarala i modelka Simona Krainová (42). Ta si totiž na ples vypůjčila náušnice za dvě stě tisíc korun. Za ty se dokonce zaručila i podpisem na smlouvě o výpůjčce za půl milionu korun. Jenže co se nestalo, hned po příchodu do Státní opery Simona jednu z náušnic ztratila! Naštěstí vše dobře dopadlo a náušnici po pár minutách našla návštěvnice plesu.

Upozornila na sebe i moderátorka Televizních novin na Nově Lucie Borhyová (37). Tu do Státní opery doprovázel tatínek. Jako vždy jí to slušelo a rozdávala úsměvy na všechny strany. Zvolila ale poněkud zvláštní róbu a všechny přítomné jí šokovala. Oblékla se do šatů, které připomínaly starý dobrý cibulák, tedy cibulový porcelán. Ihned se na ni snesla vlna kritika. Hodí se tato róba do prostor Státní opery?

Celým večerem prováděl moderátor Marek Eben, který si i zavtipkoval na téma rekonstrukce Státní opery. Pokud prý rekonstrukce půjde tak rychle jako tunel Blanka, bude mít Leoš Mareš už vnoučata a jen Jaromír Jágr (43) bude stále v NHL. Hlavními hvězdami večera měli být britský herec Tom Riley a architekt sir Terry Farrel. Nakonec ale dorazil pouze Riley se svou přítelkyní.