Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Ples jako Brno se vydařil! Podívejte se, jak si večer užili Ondřej Brzobohatý či Denisa Spergerová

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 19 fotografií
fotogalerie
Občas se stane, že Brno zastíní Prahu. A to platí o sobotním večeru. Ples jako Brno je mimořádně sledovaná společenská událost, která právem aspiruje na ples roku. Podívejte se, jak se v Brně bavili Denisa Spergerová, Nela Slováková, Anna Slováčková či Karel Janeček s partnerkou.

I v Brně umí udělat prestižní večer, na který se bude dlouho vzpomínat. Ples jako Brno je toho důkazem a organizátoři nezastírají, že v Česku chtějí být jedničkou. Nutno uznat, že se jim to docela daří.

Nádherné šaty vynesly Hana Vágnerová a Denisa Spergerová. Jejich kolegyně z modelingu Nikol Švantnerová zase dráždila chuťové pohárky nad mísou s ústřicemi.

Mezi nejkrásnější páry večera patřili podnikatel Karel Janeček (46) s půvabnou partnerkou Lilií Khousnoutdinovou. Večer si ale skvěle užila také Anna Slováčková s přáteli či kuchař a expert na gastronomii Přemek Forejt, kterého známe z show MasterChef.

Na zajímavé snímky se můžete podívat do fotogalerie. Sledujte eXtra.cz, přineseme další informace z plesu v Brně.

Související články

Další články