Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Ples jako Brno ovládly krásky z Prahy! Eva Decastelo a Lucie Borhyová zářily jako komety

Ples jako Brno
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Praha v Brně
Čas od času se stává, že i v Brně udělají velmi prestižní večer, na který se bude dlouho vzpomínat. Ples jako Brno je toho důkazem. Večer ale nakonec stejně ovládly pražské moderátorky Eva Decastelo (40) a Lucie Borhyová (40). To byly skutečné královny parketu.

Ples jako Brno se vydařil a sklidil pochvalu i od hvězd z Prahy, kterých do moravské metropole dorazilo požehnaně. Ples jako Brno je poměrně prestižní akce, o čemž svědčí i ceny vstupenek. Základní sada se pohybovala v rozmezí rozmezí 8500 až 21700 Kč. Na cenu vstupenek upozornil mimo jiné deník Blesk. Je to hodně? Po vyprodání kapacity byly uvolněny dvě prémiové vstupenky za 100 tisíc korun. A i ty se s přehledem prodaly.

Chutě a hlad hosté zaháněly pochoutkami z české i francouzské kuchyně. Pro fajnšmekry nechybělo ani gurmánské menu. Mlsné jazyky se těšily na ústřice, vyzrálé hovězí a nebo kvalitní ryby.

Každému prestižnímu plesu samozřejmě vévodí krásné ženy a luxusní róby. Holky a dámy z Moravy se letos opravdu snažily, ale rybník jim zase vypálily krásky z Prahy. Eva Decastelo (40) a Lucie Borhyová (40) zářily jako komety. Na další snímky se podívejte do fotogalerie.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy