Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Páry na Plese jako Brno: Gábina Partyšová poprvé vyvedla svého miliardáře do společnosti

Ples jako Brno byl plný mileneckých dvojic.
Zdroj: Herminapress.cz/eXtra.cz - koláž
+ Dalších 11 fotografií
Páry na plese

Ples jako Brno patří k největším akcím roku. Tato událost měla teď dva roky pauzu kvůli covidu, proto když se otevřely brány nákupního centra Galerie Vaňkovka, tak na ples zavítalo opravdu hodně natěšených celebrit. Mnoho známých osobností přišlo v páru. A například Gábina Partyšová (44) se se svým tajemným miliardářem Igorem Faitem (57) objevila ve společnosti vůbec poprvé. Fotky z plesu poskytl web Herminapress.cz.

Když začal Ples jako Brno v Galerii Vaňkovka, ihned dovnitř začaly proudit vymóděné celebrity. Oblíbená událost měla kvůli covidu delší pauzu. Zdá se ale, že koronavirus nás pomalu a jistě opouští a lidé se vracejí k normálním životům. Proto si pořadatelé plesu dali letos záležet, aby ztracené roky známým osobnostem vynahradili.

Hemžilo se to páry

Na ples dorazilo hodně mileneckých dvojic. Objevili se tu například MMA bijec Jiří Procházka s přítelkyní, Osmany Laffita s přítelem, Patricie Pagáčová s manželem a spoustu dalších.

Gábina poprvé s přítelem venku

Největší poprask způsobila Gábina Partyšová, o které se nějakou dobu ví, že randí s miliardářem Igorem Faitem. Nikdy ale spolu nebyli ve společnosti, až doteď. Gábina ze začátku svého nového partnera tajila a redakci eXtra.cz vysvětlila proč. "Držet to tajemství do poslední chvíle. Já mám zkušenost, že jsem mnohdy partnery odtajnila, pak se o tom mluvilo o nás a bez nás, každý si k tomu něco připojil a bylo to velmi nepříjemné. Já se budu snažit, abychom zůstali v té naší krásné intimitě, a doufám, že se nám to co nejdéle podaří," řekla tenkrát. Nyní ale svou lásku neskrývají. Gábina s Igorem hrdě pózovali fotografům a vypadali velmi zamilovaně.

Další, kdo se ve společnosti většinou objevuje sám, je Petr Janda. Tentokrát udělal výjimku a vzal na ples svou manželku. Oba se hodili do gala, což u rockera také není typické. Kdo ještě další přišel se svou polovičkou, se dozvíte v galerii. Fotky poskytla Herminapress.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy