Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

PLEKY JE RYTÍŘ! Překonal pocit zrady kvůli Hádkovi a snaží se zachránit pověst své ženy!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
Přestože minulý týden oznámili rozvod, snaží se Lucie Vondráčková (38) i Tomáš Plekanec (35) chovat tak, jako by mezi nimi nepanovala citová propast zvící tři oceánů! Jak on-line web eXtra.cz již informoval, vyšlo najevo, co skutečně stálo za koncem manželství páru. Nebyla to prý žádná tenistka, ale čistě a jen nedůvěra hokejisty v to, že jeho žena zpěvačka po nocích u sebe v bytě s Matějem Hádkem (42) řeší jen videoklip. Přesto se ale snažil všelijak zabránit tomu, aby se tahle informace dostala do světa!

Když naše redakce obdržela zprávy o tom, že v celém rozvodu má jít o Matěje Hádka, nezbývalo než konfrontovat Lucii i Tomáše. Vondráčková potvrdila, že Matěj k ní chodil na pracovní návštěvy, na lásku prý ale nemá prostor ani energii.

Kličkování

Později jsme se ji snažili dotlačit k jasné odpovědi ano či ne na otázku, zda je pravda, že Tomáš opravdu podal žádost o rozvod kvůli Matěji Hádkovi, raději však kličkovala, až z rozhovoru raději vycouvala. Až jsme se zastyděli, jaké jsme krvelačné šelmy!

To po esemesce Tomáši Plekancovi se ale začaly dít jinačí věci! Našemu redaktoru se velmi brzy nato ozval člověk z jeho okolí a mermomocí se snažil zajistit, aby článek o Hádkovi nevyšel. „Tomáš si fakt žádnou válku nepřeje. Chce to odehrát v klidu a soukromí. A to přesto, že mu některé věci z chování Lucie strašně vadí. Ale pevně doufá, že v nich nebude pokračovat,“ vysvětlil nám onen Plekyho kámoš, jehož identitu dobře známe, nebudeme ji však zveřejňovat.

Plekanec odmítá válku

Když jsme ho však ujistili, že text mezitím stihl vyjít, rezignoval na jakékoli snahy o přesvědčování redaktora, aby na aféru zapomněl. „Tomáše by ale hodně zajímalo, jakým způsobem se k vám tahle informace dostala. On opravdu nechtěl, aby se ta věc probírala mediálně. Už kvůli synům,“ pronesl a omylem a dost nešikovně tak autenticitu příčiny rozvodu potvrdil.

Snažil se Lucku zachránit

Následně nám spojka slíbila, že střední útočník Montrealu Canadiens udělá výjimku a na naši zprávu stručně odpoví. A to se záhy stalo, esemeska měla hodně překvapivý obsah.

Do vztahu hokejisty a zpěvačky nikdo z nás neviděl a nevidí. Vypadá to ale, že se Tomáš i přes pocit obrovského zklamání jako rytíř snaží do poslední chvíle dělat všechno pro to, aby svou stále ještě manželku Lucii Vondráčkovou ochránil!

Mohlo by vás zajímat

Další články