Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Plekanec slaví narozeniny: Lucie mu nadělila DRSNÝ DÁREK, na jaký nezapomene!

Zdroj: Showpix.cz
+ Dalších 17 fotografií
Rozvodová válka
Pár týdnů bylo v jejich rozvodové válce ticho jako v kostele, to se ale rázem změnilo. Lucie Vondráčková (38) podle našich informací udělala zásadní kroky pro to, aby se jí přece jen podařilo zvrátit rozvod v Kanadě. Tomáš Plekanec (36) prý nestačí zírat, co mu Lucie k jeho dnešním narozeninám nadělila!

Oficiálně je sice ještě všechno v pořádku, ale v zákulisí to už mezi dvojicí zase vře. Jak jsme se dozvěděli, mělo dojít k některým krokům, kterými si Lucie prý pojistila, že ji úřady nevyhodí z Kanady hned poté, až manželovi skončí pracovní smlouva. Doposud tak totiž budoucnost jasně vypadala. Vše má dělat údajně z toho důvodu, aby při rozvodu tam dosáhla na jeho miliony, na které by v Česku neměla kvůli předmanželské smlouvě nárok.

„Tomáš se dozvěděl zprávu, která ho překvapila. Nebudu vám říkat, o co přesně jde, ale každopádně Lucii (38) se nějak podařilo přesvědčit úřady, aby tam mohla zatím zůstat. Za žádnou cenu nechce připustit rozvod v Česku, kde by nedostala ani korunu,“ dozvěděli jsme se od zdroje blízkého manželskému páru. To je od Lucie jistě pěkný dárek k Tomášovým narozeninám, které slaví právě dnes, v poslední říjnový den.

V praxi by to znamenalo, že kdyby v současnosti zraněný hokejista ukončil kariéru v NHL dřív a odcestoval by z Kanady zpátky do České republiky, Lucie s dětmi by ho nemusela následovat. A to se mu pochopitelně nelíbí.

Tomáš Plekanec nedávno prozradil, že s Luckou od začátku počítali s návratem do Česka, tak nechápe, proč podala žádost o rozvod za mořem.

„Samozřejmě Tomáš bude sebe i své děti bránit. Tohle není konec!“ dozvěděli jsme se nakonec od informátora. Tak uvidíme, kam až bitva rozvádějících se manželů povede a kdo v ní zvítězí a kdo prohraje.

Související články

Další články