Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Plekanec se vysmál právníkovi manželky: Co řekl o své partnerce Šafářové?

+ Dalších 9 fotografií
DRSNÝ ROZVOD
Lucie Vondráčková (38) ostře zareagovala na poslední rozhovor svého stále ještě muže Tomáše Plekance (35). Přes svého právníka se do hokejisty pustila, vyčetla mu „milenku“ Lucii Šafářovou, to, jak dlouho s ní prý má žít i jeho „drzý“ návrat z Kanady. Pleky se rozhodl, že na to odpoví. A advokátovi se dost vysmál.

Bývalý reprezentační kapitán pronesl spoustu slov. Třeba o tom, jak synové mají v hlavě binec, že jejich máma je proti němu používá jako zbraň nebo že Lucie měla mít dávno promyšlený plán ohledně rozvodu a dokonce si ho prý i nahrávala na mobil.

„Vyjadřovat se k otázce údajného plánu (2 roky dopředu) paní Vondráčkové je nesmyslné, vzhledem k jeho dlouhodobému poměru se slečnou Šafářovou, k jeho odjezdu (od rodiny) za ní z ČR v srpnu 2018, kdy tu samozřejmě nechal jak manželku, tak obě (jím tolikrát zmiňované) děti. To samé se mimochodem opakovalo i v listopadu, kdy bez jakéhokoliv upozornění náhle a překvapivě odletěl (od dětí) z Kanady do ČR. Lze se jen dohadovat o důvodech, ale protože se pan Plekanec nechává obdivovat médii, tak vyšlo najevo, že čas trávil se svojí přítelkyní (je-li doposud ženatý, pak není divu, že někteří označuji slečnu Šafářovou milenkou),“ tvrdí právník Lucie Vondráčkové JUDr. Petr Machálek v nezvykle ostrém vyjádření, kvůli kterému možná jemu nebo Lucii mohou hrozit komplikace.

Vrací úder

Tomáš se mohl zdravě naštval a vzkázat do zámoří pár peprností, místo toho si dělal legraci z Machálka.

„Nevím, co bych k tomu řekl. Jestli ví o mém soukromí něco víc, než vím já osobně, tak ať mi to řekne. S Lucií Šafářovou dva roky rozhodně nejsem, Lucie Šafářová měla přítele a žila si svůj život. Nevím, kde to pan Machálek vzal, odkud se to vyrojilo,“ prohlásil zlehka v TopStaru Primy sportovec, který v sobotu hraje první zápas v České republice.

A ozval se i kvůli tomu, že se má prý nechat obdivovat médii a že utekl z Ameriky, i když dál mohl hrát v nejslavnější hokejové lize světa.

Kluci mu chybí

„O mně se ví jak v Čechách, tak v Kanadě, že s médii komunikuji, jenom když musím. To mě pobavilo. Druhá věc je, že jsem dnes podepsal smlouvu s Kladnem. Podle toho, co jsem vyčetl, se každopádně v létě zeptám pana Machálka, jestli by mi nesehnal angažmá (v NHL – pozn. red.), protože se viditelně vyzná,“ rýpl si do odborníka přes právo kvůli jeho spekulacím.

Stále se také přetřásá, jestli nakonec bude na svátky se syny, když se Lucka vyjádřila, že zůstanou zatím v Kanadě.

„Mrzí mě, že je to v takové fázi a jenom doufám, že Vánoce strávím s klukama. Strašně mi chybí a tak to nemá být,“ dodal dojemně Tomáš Plekanec.

Mohlo by vás zajímat

Další články