Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Plekanec se vyjádřil ke špehování Vondráčkové soukromým očkem: Razantní slova!

Plekancovi, detektiv a Matěj Hádek
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
Ať už mají ti dva po rozvodu! I když se Lucie Vondráčková (38) snaží tvářit jako ta, která se na rozdíl od manžela Tomáše Plekance (35) k rozpadu jejich svazku nijak nevyjadřuje, vyvolala velké haló prohlášením, podle něhož se na konci jednalo o kriminální drama. Blesk dokonce přišel s tvrzením, že Pleky měl na ženu narafičit soukromého detektiva. Co na to hokejovými fanoušky milovaný bývalý reprezentant?

Lucie je samé tajemné prohlášení. „Časy se mění a život se mění. Přijde mi, že jsem celou dobu žila v romantické komedii a teď jsem změnila žánr v krimidrama. Doufám, že jenom na chvilku,“ uvedla v talk show 7 pádů Honzy Dědka na dotaz, co se změnilo v jejím životě.

Podle Blesku měla manželství zničit žárlivost a Tomáš Plekanec si měl na ženu pořídit privátního čmuchala.

Vyjádření Plekance

Jenže odpověď na to, jestli se to fakt stalo, je od hokejisty jednoznačná. „Co je to proboha za nesmysly????“ napsal nám v esemesce stále ještě manžel Lucie.

Je pravda, že podle informací eXtra.cz se rozhodl ukončit pokus o záchranu manželství poté, co se dozvěděl o zvláštních nočních návštěvách Matěje Hádka. Ty zpěvačka nepopřela, tvrdila však, že spolu usilovně pracovali na videoklipu.

„Přesvědčily ho kamerové záznamy. Ale o žádného detektiva nešlo. V bytovém komplexu, kde ke schůzkám docházelo, je bezpečnostní služba. Ta zaznamenávala pohyb na zahradě k bytu Plekancových, a tak ho o tom informovala a ukázala mu i záběry, kde byl Hádek jasně identifikovatelný. On se svou povahou by nikdy žádného detektiva na ženu fakt neposílal,“ dozvěděli jsme se pak od blízkého kamaráda Plekance podrobnosti.

Může za tím být sama Lucka?

Zpráva o detektivovi jako by zapadala do pracně budovaného obrazu Tomáše jako nevěrného hajzlíka, který už se měl podle jeho kritiků dávno pelešit s Lucií Šafářovou, potřeboval prý ale pro soud důkaz, že za rozbitím manželství nestojí on, ale Lucie Vondráčková. Ta měla být podle jeho slov přitom tou, kdo už loni rozvod inicioval.

Jenže kdyby to tak bylo, asi by pak hráče Montrealu Canadiens randění s tenistkou sám dobrovolně nepřiznal, neměl by důvod. On sám tvrdí, že s ní začal až poté, co to s Vondrajdou oficiálně ukončil.

Celé to tedy spíš vypadá jako rafinovaná msta za to, že někdo patrně od Tomáše na eXtra.cz prokázal nepravdivost Lucčiných slov o podání rozvodu, čímž Lucii těžce zranil ego, zhmoždil psychiku a celkově ji zesměšnil.

Související články

Další články