Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Plekanec se o Vánocích s dětmi složil, máma je prý štve proti němu! Zasahovala Šafářová

Zdroj: Instagram, archiv
+ Dalších 7 fotografií
PEKLO V KANADĚ
Jestliže byl Tomáš Plekanec (35) nedávno psychicky dole z toho, že nejkrásnější svátky roku nebude moci oslavit se svými dětmi, poté, co se mu to nakonec podařilo, se bohužel z Kanady vrátil už vyloženě zničený. V Montrealu prý zažil takové peklo, že ho přijela podpořit i přítelkyně, tenistka Lucie Šafářová (31).

Jak eXtra.cz již informovalo, Pleky do Kanady dorazil pětadvacátého prosince odpoledne, ve čtyři už si vyzvedával syny Matyáše (7) a Adama (3), které do té doby dlouhé týdny neviděl. A i teď je nejspíš o Vánocích dostal do péče jen kvůli tomu, že to Lucii Vondráčkové přikázal soud.

Jenže Tomáš patrně zažil hodně velký otřes, aspoň podle slov svých kamarádů byl na tom tak, že na pomoc musela přiletět i jeho přítelkyně.

„Ano, v Kanadě byl i se svou maminkou a babičkou obou kluků. Ale prožili tam něco, co je zničilo. Tomáš o tom povídal své holce do telefonu a tu to tak vyděsilo, že svátky nesvátky, hned nasedla na nejbližší letadlo a přijela svého přítele podpořit. Šestadvacátého už byla u něj,“ řekl nám hokejistův dobrý kamarád s tím, že důvody Tomášova citového rozpoložení nebude raději komentovat, protože by si to určitě sám nepřál. „Snad je ale Lucie sama se sebou a s tím, co se jí podařilo, moc spokojená,“ naznačil jen.

Naočkované děti?

Jasný důvod změny psychiky Tomáše Plekance se nabízí. Sám už dříve naznačil, že Lucie má údajně syny proti němu „očkovat“.

„Asi nejsem první, kdo tohle zažívá. Že při složitém rozvodu manželka zachází s dětmi, jak si sama usmyslí. Dělo se to i v Kanadě, děje se to i teď. Bohužel na to nejvíc doplácí právě kluci, kteří mají neskutečný binec v hlavě. Je to poznat při každém telefonátu s Matyášem, který se mámy například ptá, co může říct a co ne,“ řekl sportovec nedávno Magazínu MF Dnes.

Je pravda, že mnoho matek používá děti jako zbraň proti svým mužům, které chtějí buď vytrestat za rozchod, nebo je donutit k tomu, aby jí dali víc peněz, než původně chtěli. Určitě se ale najdou také případy, kdy je to obráceně a kdy muži brojí proti matkám.

O tom, že se Lucie Šafářová v Kanadě objevila, nejdříve informovali anonymní diskutující na stránkách Blesku, kteří za to Plekyho kritizovali. A protože kromě Tomáše s jeho matkou a Lucie Vondráčkové o pobytu druhé Lucie v Montrealu nikdo jiný nevěděl, nabízí se otázka, zda „Vondrajda“ nebo někdo z jejího okolí nedoufal, že si jejich upozornění všimne někdo z médií a že to Plekancovi za to pořádně natře.

Související články

Další články