Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Plekanec rázně chrání syny! U školy je nesmí vystavovat ani Vondráčková

+ Dalších 15 fotografií
HROZBA
I když se mu už v prosinci narodí třetí potomek, hokejista Tomáš Plekanec (36) své dvě děti z předchozího vztahu rozhodně nezanedbává. Právě naopak. Čtyřletý Adam a sedmiletý Matyáš šli druhého září poprvé do české školky a školy a sportovec udělal všechno pro to, aby je nikdo neobtěžoval. Fotografům je podle hokejistova vyjádření nesmí vystavovat ani jejich matka!

Dva dny před dnem D nechal svou právní zástupkyní rozeslat do všech významných českých redakcí upozornění, v němž dává najevo, že si zásadně nepřeje, aby před školou jeho dětí číhali novináři a narušovali tak dětem život.

„Zástupci médií mu opakovaně kladou otázku, zda se zúčastní prvního školního a školkového dne synů v nové škole a školce v ČR. Je si vědom důležitosti této události v životě dětí a bude je doprovázet. Zdvořile však žádá média, aby respektovala zájmy nezletilých dětí, které nejsou osobami veřejného zájmu. Není zde žádný legitimní veřejný zájem na tom, aby veřejnost byla informována o průběhu jejich prvního školního a školkového dne,“ píše JUDr. Lenka Radoňová.

„Pokud by zástupci médií v posledních dnech z velmi intenzivní a nepřehlédnutelné spolupráce paní Lucie Plekancové Vondráčkové s médii nabyli dojmu, že lze souhlas z její strany předjímat, eventuálně pokud by byl souhlas paní Vondráčkovou udělen, pan Tomáš Plekanec výslovně uvádí, že on v žádném případě nesouhlasí s tím, aby první školní a školkový den synů v ČR byl zaznamenán a dále veřejně šířen jakoukoliv formou,“ dodala Plekancova právnička.

Soukromí

Narážela zjevně na sérii zpěvaččiných rozhovorů o tom nejintimnějším soukromí, které v nedávné době poskytla.

Je pravda, že některé redakce skutečně na pondělí chystaly nálet na školní zařízení, po tomto srozumitelném upozornění od nápadu ale upustily.

Tomáš Plekanec se soukromí synů snaží všemožně chránit. Za rok od rozchodu s Lucií Vondráčkovou vydal veřejně dvě společné fotografie. Poprvé, když byli na ceremonii k jeho tisícímu zápasu v NHL, podruhé pak, když se musel soudně domáhat možnosti je vidět po dlouhé době na Vánoce.

Lucie Vondráčková oproti tomu snímky svých synů uveřejňuje na sociálních sítích se železnou pravidelností v souvislosti se statusy o nehynoucí mateřské lásce, bývalé hvězdě zámořské hokejové soutěže se to ale vůbec nelíbí.

Mohlo by vás zajímat

Další články