Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Plekancův advokát promluvil: Které z lejster o penězích pro Vondráčkovou označil za podvrh?

Zdroj: archiv
+ Dalších 21 fotografií
V případě rozvodu Lucie Vondráčkové (38) a Tomáše Plekance (35) dochází k zajímavým únikům. Hokejistův právník ale tvrdí, že minimálně v tom posledním kdosi nepěkně hýbe realitou. Do jednoho z návrhů o vyrovnání se zpěvačkou měl totiž kdosi nepěkně zasáhnout.

Jak eXtra.cz již informovalo, první verzi dokumentu vyvěsil na svou sociální síť František Vondráček. Jde o zpěvaččina vzdáleného příbuzného, kterému se nelíbí, že se z ní veřejně dělá zlatokopka. Chtěl tak ukázat, jak se měl podle něj Plekanec zachovat nehezky. Podle tohoto dokumentu nabízel darovat jí nad rámec předmanželské smlouvy luxusní byt v hodnotě 25 milionů a za oba kluky pak výživné 25 tisíc korun.

Redakci eXtra.cz se však podařilo získat jinou verzi dokumentu, kde Tomáš nabízí mnohem více, 60 tisíc korun na syny, navíc pak veškeré náklady na jejich vzdělání a volnočasové aktivity včetně dovolených. Jde o zjevně velkorysejší nabídku.

Který z dokumentů je však pravý?

Právník promluvil

Jeho autor, právník Michal Račok, který ho vyhotovil, zcela jasně potvrdil, že první lejstro od něj neodešlo.

„K Vašemu dotazu zasílám v příloze této zprávy dopis datovaný dnem 9. 8. 2018, který jsem jménem pana Tomáše Plekance zaslal paní Lucii Plekancové Vondráčkové doporučenou poštou a na její mailovou adresu. Dopis přiložený k Vaší e-mailové zprávě (první dokument bez některých odstavců a s menším výživným – pozn. red.), jsem nenapsal a tedy paní Lucii Plekancové Vondráčkové (38) nikdy neposlal ani emailem, ani poštou,“ prohlásil bývalý advokát Tomáše Plekance rezolutně.

V příloze pak poslal dokument, který měl zpěvačce podle jeho slov od něj ve skutečnosti odejít. A shoduje se s tím, jejž naše redakce již uveřejnila jako druhý dokument a v němž jde o výživné 60 tisíc korun za oba chlapce.

Kdo s dokumentem manipuloval a proč, to zůstává záhadou.

Související články

Další články