Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Plekancova ostuda: Nařkl banku ze zmizení peněz, kamera ukázala na Vondráčkovou!

Tomáš Plekanec
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 19 fotografií
Příbuzný Lucie Vondráčkové (38) František Vondráček se rozhodl přebít image zpěvačky coby zlatokopky a od víkendu frontálně útočí na jejího manžela Tomáše Plekance (35), který je podle něj neuvěřitelný škrt. Co na to lidé od útočníka Montreal Canadiens? Tvrdí věci, které se Lucii určitě nebudou líbit.

František Vondráček vypouští jednu pecku za druhou, která má čtenáře přesvědčit o tom, že ne Lucka, ale Tomáš je ten špatný. I do redakce eXtra.cz už o víkendu přišly informace o tom, že Pleky měl držet ženu zkrátka, dělat jí peklo, když vybrala z jeho milionářského konta o tisíc dolarů víc, odmítal jí prý coby lakomec koupit i obyčejné auto, a navíc ji má tlačit, aby se vrátila z Kanady do Čech, když smlouva na dům v Montrealu, jenž jí pronajal, údajně platí jen do začátku listopadu.

Zakrátko tohle vše prohlásil i sám Vondráček pro Blesk.

Lucie sama nechce řídit

Je jasné, že ti, co hájí naopak Tomáše Plekance, si nenechali Vondráčkovu kritiku líbit.

„Je to směšné. Lucie sice řidičák má, ale ne kanadský. Jednou Tomášovi řekla, že by chtěla auto, což on by uvítal, protože často musel shánět dopravu pro manželku a děti, když sám zrovna nemohl. Někdy mu to dost komplikovalo život. Takže Lucii vysvětlil, že si nejdřív musí udělat kanadské zkoušky a pak bude auto. Od té doby na to už nikdy nepřišla řeč,“ vysvětlil pro eXtra.cz blízký kamarád hokejisty.

Sama Lucie (38) v jednom rozhovoru takové používání auta ve městech odmítala. „Auto nemám. Připadá mi zbytečný. Pokud chcete v určitou dobu někde být, tak naprosto nezaručuje, že tam v tu chvíli budete. Spíš naopak. Takže jdu pěšky, jedu vlakem, metrem, nebo na kole. Moc fandím dnům jako je 22. září – Den bez aut,“ řekla webu Auto-mat.cz.

Průšvih s bankou

„O tom, že by byl škrt ohledně peněz, taky nemůže být řeč. Tomáš ale jednou z výpisu zjistil, že měl někdo vybírat neobvykle čtyři tisíce dolarů. Lucie mu řekla, že ona to nebyla. Tak naběhl do banky s tím, že ho někdo okradl. Firma se omluvila, peníze mu vrátila, ale pak si ho zavolali a ukázali mu kamerové záznamy, na kterých byla při výběru té částky vidět Vondráčková. Hrozně se styděl a samozřejmě se na ni zlobil za to, že mu to zapřela,“ šokuje příběhem informátor.

A co se týče tlaku na ženu, aby se rychle vrátila z Kanady do Čech, když měl dům zaplatit jen na dva měsíce, ten také vyvrací.

Smlouva na dům je až do srpna 2019

„Nevím, o jaké práci v Kanadě Lucie mluví, její pomyslné zaměstnání manželky hokejisty končí a Tomáš o žádném jiném taky nic netuší. Každopádně smlouvy ohledně pronájmu domů se v Montrealu uzavírají minimálně na rok. Je do konce srpna 2019,“ dušuje se přítel sportovce.

„Navíc nezapomeňte, že má volný přístup k jeho platebním kartám, které jí nesmí nijak omezovat. I dům jí musí platit minimálně do uzavření rozvodu. Takže k žádnému tlaku k přestěhování do Česka ani nemůže dojít. Při podpisu smlouvy se sice platily dopředu tradiční dva nájmy, ale finanční poradce Plekance už zařídil, aby nájem za dům odcházel jako trvalá platba každý měsíc,“ vysvětlil zdroj.

A jak vnímá sám Tomáš Plekanec sílící kampaň vůči němu? „Když Lucie začala po oznámení rozvodu dělat naschvály a tvářila se, jako by o něm nevěděla, neskutečně se naštval. Považoval její chování za podraz. Teď už ho ale nic nešokuje. Skoro je smutné, že si na to vše kolem ní už zvykl. Celé to považuje za hodně přehnané PR na aktivity Lucie. Hlavně na ten film, co má jít do kin. Jinak neřeší nic jiného, než jenom to, aby byli v co největší pohodě jeho synové. Na tom mu teď záleží nejvíc,“ dodal přítel sportovní hvězdy.

Související články

Další články