Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Plážové fotky celebrit: Dokonalá Verešová i umělá Třešničková. Postavičky mají k nakousnutí!

Holky se rády fotí v plavkách.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 28 fotografií
Vzhledem k horkým letním měsícům se spousta našich celebrit odebere někam na dovolenou, kde si užívá písečných pláží. Naše hvězdy ale obvykle musejí makat, jelikož vědí, že jejich fanoušci budou chtít spatřit jejich postavu v plavkách, a to jim naše známé tváře rádi dopřávají.

K moři se letos vydala modelka Andrea Verešová (38), která má i po dvou dětech postavičku jako lusk. To Týnuš Třešničková má sice postavu taky jako lusk, ale dvě děti tedy nemá ani zdaleka. Ta se pro změnu ukazuje s obří nafukovací labutí nebo s drinkem v ruce.

Do Řecka si letos zajela i Eva Decastelo (39), která sice pár kilo přibrala, ale není asi nikdo, kdo byl teď nebyl spokojen s její velikostí prsou. Šunky s dcerou Laurou si jela válet i slovenská zpěvačka Dara Rolins (45), na kterou je rozhodně taky radost se dívat. Na pláži, kde bude už asi celý život, tráví hodně času i přítelkyně hokejového boha Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová.

Na všechny dámy je radost pohledět.

Související články

Další články