Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Plážová párty na Tenerife: Hvězdní hosté oblékli plavky, Helena Vondráčková předvedla senzační figuru

Zdá se, že na Tenerife není o zábavu nouze.
Zdroj: Se svolením Michala Šedy
+ Dalších 10 fotografií
Oslava

Na Tenerife to pořádně žije! Velkolepá párty, kterou na španělském ostrově uspořádala Zuzana Belohorcová a podnikatel Vlasta Hájek, si totiž nenechalo ujít hned několik českých celebrit. Zatímco večernímu mejdanu kraloval Felix Slováček, který to opět rozjel jako zamlada, na plážové párty zase zazářila věhlasná Helena Vondráčková, která v plavečkách vypadá na svůj věk zkrátka senzačně. Přesvědčit se o tom můžete na fotkách, které má redakce eXtra.cz k dispozici.

Bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová a podnikatel Vlasta Hájek se i se svými dětmi před časem usídlili na španělském ostrově Tenerife, kde si vybudovali nejen láskyplný domov, ale také si tam otevřeli vlastní realitní kancelář. A právě při příležitostí prvního výročí rodinného podniku manželé uspořádali velkolepou párty, na které nemohlo chybět ani několik tváří českého showbyznysu!

Na seznamu hostů se objevil nejen Felix Slováček, který dorazil bez své Dády, ale i Helena Vondráčková, miliardář Richard Chlad se svou snoubenkou Annou nebo Natálie Grossová.

Felix Slováček opět králem parketu

A právě Felix opět nezklamal a společně se svou dávnou přítelkyní Helenou Vondráčkovou ovládl taneční parket. Oba sice měli v rámci hlavního večerního programu své vystoupení, ale jak se říká: Po práci legraci! Ihned po splnění pracovních aktivit se dvojice vrhla pod záři reflektorů na vlastní pěst a předvedli vášnivý tanec, jak jsme psali.

Párty na pláži

Velkolepým večerním mejdanem však oslavy nekončily. Jak redakci eXtra.cz popsal Michal Šeda, hosté odhodili stud a z večerních šatů se převlékli rovnou do plavek! Párty se totiž přesunula přímo na pláž, což odhalilo mnohé - třeba senzační postavu Heleny Vondráčkové, která ve svých pětasedmdesáti letech vypadá zkrátka úchvatně! Pozdrav v bikinách do Česka prostřednictvím svého Instagramu poslala i Natálie Grossová.

Zdá se, že na místě o zábavu rozhodně není nouze! Pobyt v teplých krajinách si před návratem do chladného domova snaží všichni užít plnými doušky.

Související články

Další články