Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Pláže v Kalifornii vyplavily další podivnou příšeru. Potvrdila konečně existenci tajemné čupakabry?

Zdroj: reprofoto Keyt News

Nikdo neví, jestli je to šelma stažená podivně z kůže, zmrzačené prase, legendární čupakabra nebo ještě něco úplně jiného. Pláže v kalifornské Santa Barbaře vyvrhly po noční bouřce hodně podivnou věc a nikdo si neví rady s tím, co to má být za zvíře

Podle nálezce zvířete Joshe Menarda to vypadalo zčásti jako prase a zčásti jako kočkovitá šelma, mělo to směšně krátké přední nohy a naopak zase abnormálně velké špičáky. Nálezce zavolal na pláž i místní autority, ale nikdo nebyl schopen určit, co je to za zvíře.

Objevily se už i názory, že se jedná o legendární čupakabru, která podle mnohých existuje, ale vědci nejsou schopni potvrdit její existenci, ale ani vyvrátit. Čupakabra se podle očitých svědectví pohybuje na území Severní a Jižní Ameriky a bojí se jí hlavně farmáři, protože jim vraždí malá chovná zvířata, hlavně ovce a kozy, však taky její jméno znamená Vysávač koz.

Je to v posledních dnech další případ nálezu uhynulého tvora, o němž se neví, kam jej zařadit. Nedávno vyplavilo moře u ruského ostrova Sachalin tvora, co vypadal jako krokodýl, ale po ohledání se zjistilo, že to krokodýl ani aligátor určitě není.

Související články

Další články