Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Playmate Zuzana Plačková má dvě tváře. Umí být ženskou do nepohody, ale také sexy kočičkou!

Zuzana je holka do nepohody.
+ Dalších 13 fotografií
Kráska Zuzana Plačková je prostě ženská na všechno. Když chce, umí být dokonale upravenou sexy kočičkou v podvazcích a krásném oblečení. Ale když se rozhodne jít do lesa, umí ze sebe udělat obyčejnou holku v teplákách u ohně. Tomu se slovensky říká ,,Žena do voza aj do koča."

Slovenskou Playmate Zuzanu Plačkovou mnoho lidí odsuzuje a nadává jí na sociálních sítích. Lidé nedokážou skousnout její výrazný vzhled a osobité chování. Zhrzené maminy jí nadávají, jak má upravené rty a přetřásají, jestli má plastiku poprsí nebo co vlastně dělá se svým životem. Mají lidé zapotřebí v takové míře řešit cizí život ?

Zuzana ale opět všem vytřela zrak a ukázala že není žádná Barbína, která jen sedí a lakuje si nehty. Umí být totiž krásná a sexy, nahodit podvazky a ukázat světu své sexy tělo. Ale to není vše! Umí si také obléknout obyčejnou mikinu a tepláky, vyjít si do přírody nebo s přáteli k ohni a bavit se normálně jako spousta obyčejných lidí.

Tohle je je jasný příklad toho, že i když ženská vypadá skvěle, nemusí být automaticky hloupou a společnosti neprospěšnou kreaturou, jak si mnozí lidé myslí. Zuzana lidi ráda šokuje, a právě díky tomu, že se umí přizpůsobit situaci, nebojí se mluvit a je svá si žije jako v pohádce.

Mohlo by vás zajímat

Další články