Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Playmate ztrapnila tlustou ženu ve fitku: Boží mlýny se pak neuvěřitelně roztočily!

Tohle bylo hodně přes čáru.
+ Další fotografie
Dani Mathers je taková hvězdička z Ameriky, která touží být slavná. Má hezký obličejík, má vlastní show v rádiu a patří mezi králíčky Playboye. Je to bývalá playmate a až donedávna reprezentovala tenhle světoznámý časopis. Jenomže před pár dny se zachovala jako opravdová, jinak to ani nelze napsat, blbka.

Když odcházela z fitka, vyfotila nic netušící nahou ženu ve sprše. Dáma neměla zrovna míry 90–60–90. Ostatně také proto chodila do fitka, že? Nicméně Dani Mathers nenapadlo nic jiného, než silnější ženu ve sprše vyfotit a dát ji na svůj Snapchat.

Myslela si, že to bude strašná hlína, ale místo toho se svrhla vlna kritiky. Její fanoušci jí dali co proto a přestali modelku na sociálních sítích sledovat. O fotce se brzy dozvědělo vedení fitka a tvrdě odsoudilo, že Dani chtěla takhle zostudit jejich zákaznici. Takže modelka dostala do tělocvičny okamžitý zákaz vstupu a její členství bylo zrušeno. A to není všechno.

Když se o tom dozvěděl její zaměstnavatel, tak se od ní hned distancoval. Dani Mathers má zákaz jakkoliv reprezentovat Playboy a podílet se na jeho akcích. Takže králičí ocásek a ouška musela pěkně vrátit.

Poslední ranou by bylo, kdyby se nahá žena chtěla soudit. Za takové narušení soukromí by modelka klidně mohla dostat 6 měsíců za mřížemi a tučnou pokutu.

Ať tomu říkáte boží mlýny, nebo karma, tyhle tresty za špatné chování prostě fungují.

Mohlo by vás zajímat

Další články