Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Playmate Tereza Šauer: Po makačce na Aljašce se vrací do ringu

+ Dalších 11 fotografií
Sexy fotky
Playmate Tereza Šauer (31) se vrací do ringu. Podívejte se na parádní fotky, které vznikly po jejím návratu do České republiky.

Do povědomí pánů a chlapců vtrhla jako divoký tajfun a vrcholem spolupráce byly žhavé snímky pro magazín Playboy. Pak ale odjela za prací na Aljašku a zdálo se, že lechtivým fotkám je konec.

„Z Aljašky jsem se vrátila jako troska se spoustou zdravotních problémů a s bonusem 10 kg navíc. Děsná strava a práce, na kterou člověk není z našich končin zvyklý, to udělá s tělem divy. Po návratu jsem začala ale makat, abych vrátila tělo do původního stavu. Navíc jsem před sebou měla vidinu třicátých narozenin, což byla výzva a já to dala. Před rokem jsem navíc začala s kickboxem a díky tomu mam formu, jako ještě nikdy a cítím se skvěle. Takže na to, že mi za 8 a půl roku bude 40, tak dobrý. Boxerské fotky vznikly pod dozorem Honzy Kalaše, který mě trénoval,“ říká Tereza, která nedávno otevřela tělocvičnu, kde vede skupinové i individuální tréninky a snaží se lidem ukázat tu správnou cestu, protože je odpůrcem všemožných diet a bez piva si nedovede život představit. Jejím dalším snem je jednou si zkusit práci výčepního.

„Je to hlavně o vůli. Dobře chce v dnešní době vypadat každý. Jenže lidé jsou pohodlní a nebo nemají čas. Cvičení rychle vzdají, nebo si v hektickém dnu na posilovnu nenajdou čas. Já se snažím každému navrhnout individuální režim. Nemám ráda, když to někdo zabalí po první lekci, ale nezastírám, že dávám klientům hodně do těla,“ tvrdí Tereza.

V poslední době Terezu hodně baví kickbox. Unikátní fotky má na svědomí Ivan Mladenov. Na žhavé snímky se můžete podívat do fotogalerie.

Mohlo by vás zajímat

Další články