Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Playmate Petra z Robinsonova ostrova si POMÁHÁ KE KRÁSE BOTOXEM. Nyní prozradila, kolik je za něj schopná utratit!

Petra do své krásy hodně investuje.
+ Dalších 65 fotografií
Playmate Petra Palusková (25) z Robinsonova ostrova je s přehledem největší kočkou na ostrově. Ke svojí kráse si ale tak trochu dopomáhá botoxem. Nyní práskla, kolik je schopná za něj utratit peněz!

Petra na Robinsonově ostrově ukazuje, že zvládne úplně vše. Přestože je to taková panenka, dokáže přežít ve velmi těžkých podmínkách. A málokdo by to do ní řekl. S přehledem patří mezi největší krásky na ostrově, ale ke svojí kráse si dopomohla botoxem a plastickými operacemi. Má silikonová prsa, plastiku nosu a botox ve rtech.

A nyní se svým fanouškům svěřila, kolik je schopná za takový botox utratit. A plánuje další zkrášlovací proceduru. „Chci si jít někde píchnout pusu zas… Holky, kam chodíte? Já byla 1 ml/kys. h. za 10 000 Kč a nebylo to skoro poznat, jen trochu… Protože mám prej přirozené plné rty,“ svěřila se svým fanouškům Petra na Facebooku.

Někteří ji od toho odrazují, protože se prý mužům líbí přirozené rty. Petra je ale jiného názoru. „Chci takové ty naducané miminkovské rty,“ dodala. Je vidět, že Petře na vzhledu opravdu záleží a pro krásu udělá úplně všechno! A na svých injekcích rozhodně nešetří!

Mohlo by vás zajímat

Další články