Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Playmate Petra z Robinsonova ostrova si místo MOZKU pořídila SILIKONY: Tohle jsou její NEZAPOMENUTELNÉ hlášky, které vás ODROVNAJÍ!

+ Dalších 28 fotografií
Petra Palusková je jednoznačně nejkrásnější účastnicí Robinsonova ostrova. Jenomže kde někomu Pán Bůh dal, tam musel také ubrat. A chudák Petra to schytala tedy pěkně. V reality show hází jednu perlu za druhou, že divákovo oko nezůstane suché.

Drsná reality show Robinsonův ostrov není jenom o přežití a získání hlavní ceny dvou a půl milionu korun. Je to taky pořádná show, ve které někdy padají z úst soutěžících naprosté skvosty. Všichni trosečníci trpí nedostatkem jídla, spánku, a to se taky na nich hodně podepisuje. Není se pak čemu divit, když někdo z nich plácne na kameru naprostý nesmysl

Úplnou přebornicí v nejlepších hláškách, které by se měly vytesat do kamene pro další generace, je vnadná playmate Petra Palusková, která se v soutěži drží zuby nehty a nikomu se nechce věřit, že se právě ona dostala až tak daleko.

Peťulka je takové naivní kuře se čtyřkami, které by bylo nejraději, kdyby se na ostrově všichni spolu kamarádili a nikdo neintrikoval Tahle nepěkná atmosféra na ostrově nebohou Petru již několikrát rozplakala.

Petra je v celé soutěži proslulá hlavně svými hláškami, které diváka naprosto uzemní a posadí na zadek.

1. Kdyby dneska vypadla jedna z nás, tak to bude jak Sněhurka a sedm trpaslíků. A mně se o sedm chlapů starat nechce.

2. Jak mám být v pohodě, když mám hlad a lidi dokážou na hlad umřít.

3. Já jsem vytvořila alianci sama se sebou!

4. Já kadím.

5. Když jsem se viděla v hrnci s čajem, tak jsem zjistila, že nemá cenu na sebe koukat.

6. Budu hlasovat pro tebe, ty mě tady trápíš hlady.

Podívejte se do galerie na další nesmrtelné hlášky téhle ostrovní krásky.

Související články

Další články