Tahleta kočička je jednoznačně nejvýraznější soutěžící z celé reality show Robinsonův ostrov. Tahle holka moc dobře věděla, proč se přihlásit. I když to zní velmi zvláštně, tak její největší předností je fakt, že je úplně nejslabší z celého týmu.

Tahle „přednost“ jí totiž vždy zajišťuje jisté výhody při soutěžích o jídlo nebo jiná privilegia. Petra Palusková ještě nikdy nevyhrála imunitu a prakticky žádnou jinou soutěž, a přesto byla odměněna snad nejvíce ze všech soutěžících.

Dost úlev jí taky zajišťuje to, že je vedle Niky jedinou zbylou ženou v kmeni. Jednou si tahle vysloužila čerstvou sprchu a voňavé oblečení, podruhé spánek na posteli pod širým nebem a občerstvení. Bohužel pak přišly i kruté chvilky, kdy se playmate domnívala, že je těhotná a byla převezena do filipínské nemocnice kvůli svým velkým bolestem břicha.

Momentálně se ještě neví, zda Petra kvůli svému špatnému stavu soutěž opustí, nebo se zotaví a bude pokračovat dál. Jedno je ale jisté. V současné době jsou všichni soutěžící doma, kde si užívají „luxusu“, který jim byl po celou dobu soutěže odepřen.

Jak bedliví diváci vědí, Petra v soutěži při boji v bahně předvedla kompletně odhalené čtyřky. A ani mimo kamery tomu není jinak. Na sociální síť vyvěsila fotku, kde vypadá opravdu skvostně, špulí rty do zrcadla a její tělo zakrývá pouze ručník.

Petra si nejspíše záměrně nedala pozor a při focení jí vykoukla její neposedná bradavka. Tahle holka prostě ví, jak na sebe upoutat pozornost!