Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Playmate Lela Ceterová podpořila ženy z lidu: Mateřství je záhul, péče o vzhled je na druhé koleji

Zdroj: Se souhlasem Lela Ceterová
+ Další 2 fotografie
krása

Playmate a snoubenka MMA bijce Karlose Vémoly (36) Lela Ceterová (31) odsunula prakticky všechny pracovní povinnosti na druhou kolej a nyní se především věnuje rodině, dceři Lili a přípravě na druhý porod. Pro eXtra.cz promluvila o přirozeném vzhledu a také o tom, jak těžké je udržovat se stále šik a přitom být máma na plný úvazek. 

Půvabná snoubenka MMA bojovníka Karlose Vémoly Lela Ceterová prožívá v současné době jedno z nejkrásnějších období v životě ženy, ale sama přiznává, že to není vždycky úplně jednoduché.

Lela odložila práci na druhou kolej a plně se nyní věnuje rozkošné dceři Lili a připravuje se na druhý porod.

"Lilinka je extrémně živé děvčátko, kterému je třeba se věnovat neustále. A já jako správná máma se jí samozřejmě věnuji, jak nejvíce můžu. Do toho domácnost, bříško pořád roste a občas jsem už opravdu unavená. Dá to zabrat, ale vždy se to nějak zvládne," řekla eXtra.cz budoucí dvojnásobná maminka.

Lela je momentálně v šestém měsíci těhotenství a přiznává, že na péči o sebe a svůj vzhled jí nezbývá úplně moc času.

Lela Ceterová: Vzhled? Občas je to ta poslední věc, která mě napadne!

Lela je známá také tím, že jako playmate o svůj vzhled velmi pečuje a před těhotenstvím také velmi makala na své postavě.

S příchodem dcery Lili a druhého těhotenství se ale Lele priority změnily a vzhled už dávno neřeší tak jako předtím.

"V poslední době se nestíhám upravit a někdy jsem tak unavená a vyčerpaná, že je to ta poslední věc, která by mě napadla. Abych se nějak fintila," říká Lela.

"Líčení mě baví a já u toho relaxuju. Jsem ráda, když se můžu pěkně nalíčit a upravit, ale ne vždy je na to čas a nálada. Celkově být těhotná a starat se o rok a půl starou holčičku, tak to není vůbec žádná sranda, ale pořádný zápřah," dodává.

Související články

Další články