Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Playmate, která ztrapnila tlustou ženu: Tyhle nechutné žvásty z ní padají po vyhazovu z Playboye!

Chtěla se vysmát nic netušící ženě a pěkně za to zaplatila.
Zdroj: Instagram
Modelka Dani Mathers měla slušně rozběhnutou kariéru béčkové celebrity. Vlastní pořad v rádiu, modeling a práci pro Playboy. Jako bývalá Playmate chodila na všechny akce a užívala se večírků. Jenomže byla natolik hloupá, že všechno pokazila jedinou fotkou.

V tělocvičně vyfotila nic netušící nahou ženu ve sprše, která zrovna neměla míry jako modelka. Obrázek poslala na svůj Snapchat a silnější paní se vysmála. Boží mlýny se roztočily a blondýnka dostala zákaz vstupu do všech poboček fitka, kde snímek pořídila.

Když se o tom dozvěděl zaměstnavatel, zakázal jí veškerý přístup na akce Playboye, protože nechtěl, aby magazín někdo takový reprezentoval. Takže plyšovému ocásku a sexy zajíčkovským ouškům mohla říct sbohem.

Teď jí došlo, že by se asi měla omluvit a situaci napravit. Myslíte si ale, že se snad omluvila oné paní ve sprše? To ani náhodou!

Nejdřív se vymlouvala, že obrázek chtěla poslat jenom kamarádce a na sociální síti se objevil omylem. Takže žádná omluva za chování. Prostě byla naštvaná, že udělala chybu a někdo ji načapal!

Pak rychle otočila. „Co jsem udělala, je strašně špatné, ale je to jinak, než to vypadá! Dělám to, co dělám, protože si myslím, že ženské tělo je úchvatné. Nikdy jsem nechtěla nikoho zostudit,“ říká naprosto nelogicky ve své veřejné omluvě.

A aby toho patolízalství nebylo málo, tak ještě podle serveru TMZ.com napsala dopis všem ostatním Playmate, kde se omlouvá za svoje chování. Prý nechce, aby její chování vrhlo špatný stín na ostatní modelky pánského časopisu. Zdroj amerických stránek tvrdí, že si jenom zachraňovala vlastní kůži. Bojí se totiž, že jí odeberou i titul Playmate, který minulý rok získala.

A to se ještě do celé situace nevložila žena, jejíž nahá fotka kolovala bez jejího svolení po internetu. Pokud by Dani Mathers zažalovala, tak může modelka zůstat šest měsíců v chládku.

Související články

Další články