Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Playmate, která se fotí nahá v divočině! Podívejte se, čím pohoršuje domorodce i ochránce zvířat!

Zdroj: instagram
+ Dalších 7 fotografií
Playmate Jaylene Cook se nejen ráda fotí odvážně, ale i na odvážných místech. Nedávno vyšplhala na horu Taranaki na Novém Zélandě, tam se svlékla a nechala se vyfotit pro svůj Instagram. Přitom ale pěkně pobouřila domorodý kmen Maoriů, který její čin bral jako znesvěcení. A není to zdaleka poprvé, kdy nějak pohoršila veřejnost.

„Je to jako byste jeli do Vatikánu a nechali se tam vyfotit nazí.“ pohoršil se na Jayleniným jednáním mluvčí kmene Maori Dennis Ngawhare pro BBC. Právě pro Maorie je hora Taranaki posvátná a nahá playmate na jejím vršku je rozhodně nerajcovala. Ngawhare trvá na tom, že modelka nemá respekt ke svatému místu.

Ta se neváhala bránit. „Zjistili jsme si dopředu všechno o tomto svatostánku a chovali se s respektem. Nic jsme neponičili, šlo jenom o focení.“

Není to poprvé, co Cook čelila podobnému obvinění. Milovníci zvířat ji, řekněme, zrovna moc nemilují za některé fotky s divokými zvířaty. Se zvířaty nebo v divočině se vždycky fotí minimálně polonahá. Tvrdí sice, že chce zachytit kontrast ženské nahoty a divoké přírody, ale jednoduše chce vypadat dobře na fotkách.

Takové snímky jí totiž přináší velké množství sledujících a tisíce lajků téměř okamžitě.

Související články

Další články