Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Playboy party plná svůdnic: Hluboký dekolt ukázaly žena miliardáře Chlada či Andrea Pomeje

Ženy vynesly na party Playboye odvážné modely.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Tomáš Martínek
+ Dalších 51 fotografií
Outfity

Na Playboy party dorazilo mnoho českých osobností. A protože tato akce je spojená s pánským časopisem, který dříve skrýval nejzajímavější ženská zákoutí, většina hostů na sebe vzala vyzývavé modely. Převážně ženy jako například zpěvačka Sharlota, která předvedla své vzrušující nohy, dále influencerka Venis Dao a DJka Andrea Pomeje ukázaly hluboké dekolty. Na akci byla i redakce eXtra.cz, která dívky nafotila.

Kdo tentokrát na party Playboye vynesl ty nejžhavější outfity? Jako každý rok pořádá pánský časopis velkou akci, kterou si nenechá ujít mnoho českých celebrit. Ani tentokrát to nebylo výjimkou. Dívky na sebe vzaly ty nejsmyslnější modely, ve kterých částečně odhalily své hříšné křivky.


Například zpěvačka Sharlota přišla v černých šatech s velkým rozparkem, ve kterých ukázala vypracované nohy. Zároveň na akci zazpívala. Doprovod jí dělal její manžel Lucas Blakk.

Nejhlubší dekolty

Další z dam, která předvedla jeden z nejhlubších dekoltů, byla například manželka Richarda Chlada, Anna Marie Chladová, která sice měla sako a kalhoty, ale pod ním měla pouze červenou podprsenku. S velkým výstřihem přišla i manželka Patrika Kincla Pavla, která přes svá ňadra měla lehký rozparek.


Prsy se pochlubila i DJka Andrea Pomeje, která s sebou vzala svého přítele Petra Plačka. Její outfit byl celý černý, doplněný o červenou kabelku. Nejvíce však zaujala svým hrudníkem, který svítil už z dálky. Na další sexy outfity se můžete podívat v naší galerii.

Související články

Další články