Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Playboy party: Dominika Myslivcová jako Marilyn, Kaira Hrachovcová zastavila čas

Playboy party: Dominika Myslivcová jako Marilyn, Kaira Hrachovcová zastavila čas
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
hot
Před pár dny proběhl křest magazínu Playboy, kde se to hemžilo známými osobnostmi a především půvabnými dámami. Na večírku ovšem nejvíce zazářila hlavní aktérka Dominika Myslivcová (25), která se stylizovala do božské Marilyn Monroe. Pozadu nezůstala ani éterická Kateřina Kaira Hrachovcová, která předvedla odvážný výstřih a dala všem jasně najevo, že na pětačtyřicet rozhodně nevypadá.

Dominika Myslivcová ozdobou večera

Dominika Myslivcová (25) byla hlavní aktérkou večírku magazínu Playboy a jak je u influencerky zvykem, byla nepřehlédnutelná. Dominika se objevila na titulce pánského časopisu a jejího křtu se zúčastnilo plno známý osobností včetně internetového baviče Kazmy (34), který si přítomnost půvabných slečen náramně užíval.

Dominika zvolila pro tuto událost krátké rudé šaty, které jí ohromně sedly. Myslivcová patří mezi ženy, které občas bojují s váhou. Byly doby, kdy měla Dominika několik kilo navíc a takto přitažlivě rozhodně nevypadala.

Nyní je ale Dominika ve své nejlepší formě a právem to dává znát. Sympatická Dominika se stylizovala do božské Marylin Monroe a není pochyb o tom, že na své postavě jistě maká, protože vypadá dokonale.

Odvážná Kateřina Kaira Hrachovcová

Kateřina Kaira Hrachovcová se na křtu magazínu také objevila a všem opět dokázala, že v pětačtyřiceti na to stále má. Éterická Kaira tentokrát zvolila velmi odvážný dekolt, který přítomným pánům nedal spát.

Herečka se netají tím, že ve svém věku musí na své postavě makat a udržovat jídelníček. Možná právě proto nemá ani ve svém věku problém se zcela odhalit a potěšit tak nejenom svoje fanoušky. Výsledek tvrdé dřiny, ale stojí za to.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy