Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Playboy dal šanci "obyčejným" dívkám. Na titulce se objeví žhavá kráska z MMA!

Denisa vyhrála casting Hledáme playmate.
Zdroj: foto eXtra.cz/Martin Procházka
+ Další 3 fotografie
Playmate

Denisa Gudelj uspěla! Časopis Playboy dal šanci "obyčejným" dívkám a vyhlásil casting s názvem Hledáme Playmate. Přihlásit se mohly dívky z celé České republiky. Top 8 slečen, které se probojovaly nejdále, se společně o titul playmate utkaly na finálovém večeru. Proběhla přehlídka ve spodním prádle i rozhovory se všemi kráskami. Porotu nejvíce oslovila už známá kráska z MMA. Redaktoři eXtra.cz byli u toho.

Casting Hledáme Playmate vyhlásil pánský časopis Playboy koncem loňského roku. O místo na titulní straně se mohly ucházet dívky z celé České republiky a top osmička krásek pak bojovala na velkém finálovém večeru. Aktérky se ukázaly ve spodním prádle a během rozhovorů porotě i divákům představily svou osobu.Titul Playmate vyhrála Denisa Gudeljová, na kterou se můžeme těšit v červnovém vydání.

Denisa Gudelj patří k nejznámějším cage girls

Denisa Gudelj není úplně novou tváří. Tahle sexy kočka už pár snímků pro Playboy nafotila a její tvář je povědomá určitě každému poctivému fanouškovi bojových sportů. Denisa totiž patří mezi nejznámější cage girls, které během galavečerů bojových utkání upoutávají pozornost mužského osazenstva. Ukazují svá vydřená těla a v kleci s čísly nad hlavou upozorňují, kolikáté kolo zápasu se blíží.
A nejen to. Denisa je spolumoderátorkou K.O. magazínu, který se zaměřuje na svět bojových sportů. V rámci toho Denisa vyzpovídala několik špičkových zápasníků.

Denisa je na kamery, rozhovory i promenádování se ve spodním prádle už zvyklá. Díky svým zkušenostem byla na finálovém večeru ze všech dívek nejsebevědomější a titul Playmate tak získala zaslouženě!

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy